O nás

Vážení terapeuti, cvičitelé a zákazníci, vítejte v našem internetovém obchodě.
Česká firma WEVE REHA s více jak dvacetipětiletou tradicí, nabízí velké množství kvalitních pomůcek určených k péči o zdraví. Z 90% jsme přímí dovozci výrobků od kvalitních a prověřených zahraničních výrobců a dodavatelů, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.
Tyto pomůcky zajišťujeme pro kliniky, ambulantní praxe, rehabilitační zařízení, fyzioterapeutická oddělení, fitness centra, tělocvičny a posilovny. Pro léčebný a zdravotní tělocvik, logopedii, před a poporodní tělocvik, koordinaci pohybu po mozkové obrně, poúrazovou rehabilitaci, aerobik, školní a tělesnou výchovu, sport a zábavu. 
Vybíráme pro Vás pomůcky od výrobců, kteří kladou důraz na vysokou kvalitu a spokojenost zákazníka a jsou navrženy a zkonstruovány podle nejvyšších kvalitativních požadavků, což zabezpečuje jejich dlouhodobou spolehlivost během jejich používání. Výrobky, které najdete v naší nabídce, se prodávají v renomovaných obchodech po celém světě.
Stále hledáme novinky, inovované výrobky a aktuální trendy pro větší uspokojení potřeb našich zákazníků. Dokonalé zpracování, spolehlivost a užitná hodnota výrobků je to, proč jsou naši klienti spokojeni a nadále se k nám s důvěrou vracejí. 
Za kolektiv pro aktivní rehabilitaci Irena Šťovíčková.
 

Naše účast na prestižních výstavách v České republice.

HospiMedica Brno 2011 HospiMedica Brno 2011 HospiMedica Brno 2010 HospiMedica Brno 2010 Non-Handicap Praha 2008 HospiMedica Brno 2007 HospiMedica Brno 2007 HospiMedica Brno 2007 HospiMedica Brno 2006 HospiMedica Brno 2006 HospiMedica Brno 2006 Non-Handicap Praha 2006 Non-Handicap Praha 2006 Non-Handicap Praha 2006