Ušní, nosní a krční simulátor

Ušní, nosní a krční simulátor Počet produktů: 4

Ušní, nosní a krční simulátor

Model lidské hlavy s uchem umožňuje budoucím lékařům simulovat vyšetření sluchu. Model ucha pro simulaci vyšetření je určený jako výuková pomůcka budoucích otolaryngologů. S ušním simulátorem zvládnou studenti, rezidenti i praktičtí lékaři pomocí vizuálních podnětů dovednosti potřebné ke zkoumání lidského ucha, správně diagnostikují běžné nemoci...

Model lidské hlavy s uchem umožňuje budoucím lékařům simulovat vyšetření sluchu. Model ucha pro simulaci vyšetření je určený jako výuková pomůcka budoucích otolaryngologů. S ušním simulátorem zvládnou studenti, rezidenti i praktičtí lékaři pomocí vizuálních podnětů dovednosti potřebné ke zkoumání lidského ucha, správně diagnostikují běžné nemoci, očistí zvukovod, odstraní cizí těleso a provedou myringotomii s vložením ušní trubice.
S instruktážním modelem nazogastrické intubace, který zobrazuje střední řez nosu, úst, hltanu, průdušnice, jícnu a žaludku, mohou pracovníci ve zdravotnických zařízeních získávat potřebné znalosti k provádění úkonů při ošetřování pacientů.

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek