Antidekubitní podložky

Prohlédnuté produkty

Czech Dog s.r.o.

Nový produkt

Antidekubitní válec o rozměru 40 x 12 cm se využívá při polohování nejen na lůžku, ale také v poloze vsedě, kdy slouží např. jako opěra krční páteře, podpěra bederní páteře (často také u řidičů v autě), jako pomůcka při relaxaci i polohování dětí.

Více informací

výroba na zakázku

450,41 Kč

450,41 Kč bez DPH

  • Bavlna
  • Porotex

Více informací

Široké uplatnění má v rehabilitaci i při cvičení jógy. Při hledání úlevové polohy po úrazech je využití mnohostranné. Od podkládání končetin až po zafixování krční páteře. Použitá výplň (polystyrenové peletky) velmi dobře akumulují tělesné teplo, což napomáhá k uvolnění bolestivých spazmů zejména v oblasti krční páteře. 
Válec je opatřen snímatelným obalem. Vnitřní sypek (pevná 100% bavlna) je opatřen zipem, aby bylo možno ubírat nebo přidávat výplň. Peletky lze dle potřeby zvlášť přiobjednat.

Vnější potah je na výběr ve dvojím provedení:

  1. Použitý materiál 100% bavlna - flanel, celý polštář je možné prát běžným způsobem v pračce.
  2. Z materiálu Porotex. Jedná se o špičkový zdravotnický materiál, který splňuje všechny požadavky pro použití ve zdravotnických zařízeních. Je paropropustný, dýchá oběma směry a zároveň nepropustný vůči kapalinám. Lze jej dezinfikovat běžnými dezinfekčními prostředky, otírat a také prát.

Barevné varianty a vzory látek jsou k dispozici dle skladové dostupnosti.
Zakázková výroba cca 10 dní.