Antidekubitní podložky

Prohlédnuté produkty

Czech Dog s.r.o.

Nový produkt

Antidekubitní válec 50 x 30 cm slouží jako ideální pomůcka při potřebě polohování dolních končetin ve zvýšené poloze, při hledání úlevové polohy po úrazech, jako podpěra dolní končetiny po operaci, při rehabilitačních cvičeních, bazální stimulaci, popř. při cvičeních jógy.

Více informací

výroba na zakázku

839,67 Kč

839,67 Kč bez DPH

  • Bavlna
  • Porotex

Více informací

Antidekubitní válec 50 x 30 cm slouží jako ideální pomůcka při potřebě polohování dolních končetin ve zvýšené poloze, při hledání úlevové polohy po úrazech, jako podpěra dolní končetiny po operaci, při rehabilitačních cvičeních, bazální stimulaci, popř. při cvičeních jógy. Jednoduchým ubíráním výplně lze výšku válce zcela přizpůsobit dle aktuální potřeby. Tato pomůcka se osvědčila jak v profesionálním tak i v domácím využití.
Válec je opatřen snímatelným obalem. Vnitřní sypek (pevná 100% bavlna) je opatřen zipem, aby bylo možno ubírat nebo přidávat výplň.

Vnější potah je na výběr ve dvojím provedení:

  1. Použitý materiál 100% bavlna - flanel, celý polštář je možné prát běžným způsobem v pračce.
  2. Z materiálu Porotex. Jedná se o špičkový zdravotnický materiál, který splňuje všechny požadavky pro použití ve zdravotnických zařízeních. Je paropropustný, dýchá oběma směry a zároveň nepropustný vůči kapalinám. Lze jej dezinfikovat běžnými dezinfekčními prostředky, otírat a také prát.

Barevné varianty a vzory látek jsou k dispozici dle skladové dostupnosti.
Zakázková výroba cca 10 dní.