AQUA, PLAVÁNÍ

Prohlédnuté produkty

Secumar GmbH

Nový produkt

Účelem plovacího límce Secumar 9 S je poskytnout pomoc a bezpečnost slabým plavcům, tělesně postiženým, starším lidem nebo pacientům vykonávající rehabilitační cvičení ve vodě. Oblasti použití jsou plavací terapie, rehabilitace a domácí sektory jako třeba léčba v kinoterapeutických, lékařských nebo očišťujících lázních (koupelích) nebo podvodních masážích ve vířivých vanách.

Více informací

skladem

2 212,40 Kč

2 212,40 Kč bez DPH

  • Small
  • Medium
  • Large

Více informací

Plovací límec se nasazuje kolem krku se zapínáním směrem pod bradou. Jeho objem je dostatečný pro stabilní postavení pacienta ve vodě. Pokud pacient leží na zádech, límec podporuje hlavu a drží ústa a nos nad vodou. 
Terapeutický límec je vyroben ze syntetické tkaniny odolné vůči roztržení v transparentním polyuretanovém ochranném obalu, který je šetrný ke kůži. Také je odolný vůči čisticím prostředkům, dezinfekčním prostředkům a přísadám do koupele. Nafukuje se bezpečnostním ústním ventilkem, který zabraňuje nechtěnému úniku vzduchu a je opatřen přední přezkou ke spolehlivému uzavírání límce. 
Tento plovací límec je pomůcka ve smyslu „osobní ochranné prostředky” (PPE). Osobní ochranné prostředky této kategorie mohou být použity pouze pod dohledem! Nejsou to záchranné vesty a neposkytují ochranu před utonutím. 

Límec je dostupný ve třech velikostech, a proto dbejte na správný výběr velikosti. 

velikost obvod kolem krku barva límce barva štítku
Small 28 - 32 cm šedá žlutá
Medium 33 - 38 cm šedá zelená
Large 39 - 43 cm šedá modrá