BALANČNÍ PODLOŽKY

Prohlédnuté produkty

Pedalo Trimm Top 50 Vario - balanční plocha

205562

Holz-Hoerz GmbH

Nový produkt

Pedalo Trimm Top 50 Vario je velmi kvalitní a všestranná balanční plocha. Díky svému mechanismu a jednoduchému přesouvání váhy těla, tato vysoce kvalitní multifunkční základna kombinuje pohyby otáčení a houpání.

Více informací

skladem u výrobce - na objednávku

2 639,67 Kč

2 639,67 Kč bez DPH

Více informací

Pedalo Trimm Top 50 Vario je velmi kvalitní a všestranná balanční plocha. Díky svému mechanismu a jednoduchému přesouvání váhy těla, tato vysoce kvalitní multifunkční základna kombinuje pohyby otáčení a houpání. Deska se používá pro mobilizaci, uvolnění a posílení bočních svalů na zádech, břišních svalů a posilování svalů ve spodní části zad. Prostor pro stání je pro obě nohy dostatečně velký. Díky tomu se můžete plně soustředit na balanční desku s lineárními pohybovými sekvencemi (dopředu-dozadu a doprava-doleva). Pokud je středem desky pouze jeden pevný bod, můžete desku použít k různému rotačnímu cvičení. Změna z točivého pohybu na houpací je díky magnetickému umístění dřevěných polokoulí jednoduchou záležitostí. Čtyři různé polohy dřevěných polokoulí nabízejí pestrý trénink pro rekreační a závodní sportovce všech věkových skupin.

Specifikace:

  • průměr 50 cm
  • výška 6,5 cm
  • nosnost 120 kg
  • váha 4,2 kg
  • multiplex březového dřeva
  • povrch čirý lakovaný s protiskluzovými žlábky

Varování: Pro použití tohoto zařízení se předpokládá určitý stupeň motorických schopností a obezřetnosti. V případě pochybností nejdříve použijte přístroj pouze s asistencí nebo s ochrannými pomůckami.