BALANČNÍ PODLOŽKY

Prohlédnuté produkty

Houpací balanční plocha polstrovaná

201402

Holz-Hoerz GmbH

Nový produkt

Dřevěná houpací balanční plocha polstrovaná je vhodnou tréninkovou pomůckou pro zlepšení koordinace rovnováhy a reflexe. Lze ji použít pro školní sport, didaktiku, rehabilitaci, ortopedii, psychomotoriku a k uvolnění celého těla. Jednoduchá obsluha podporuje hravá pohybová cvičení.

Více informací

skladem

1 309,92 Kč

1 309,92 Kč bez DPH

Více informací

Dřevěná houpací balanční plocha polstrovaná je vhodnou tréninkovou pomůckou pro zlepšení koordinace rovnováhy a reflexe. Lze ji použít pro školní sport, didaktiku, rehabilitaci, ortopedii, psychomotoriku a k uvolnění celého těla. Jednoduchá obsluha podporuje hravá pohybová cvičení. V případě léčebného tělocviku je třeba dbát rady rehabilitačního pracovníka, lékaře nebo terapeuta. Houpací desku je možné využít pro cvičení rovnováhy vsedě, vkleče nebo ve stoje. 

Houpací deska je vyrobena ze silné lepené překližky a povrch desky je polstrovaný kvalitní koženkou v různých barvách. Maximální zátěž houpací desky je 100 kg. Základní rozměr desky je 50 x 50 x 10 cm, dle přání zákazníka je možné vyrobit houpací desku různých rozměrů.

rozměr (d,š,v) nosnost materiál barva koženky
50 x 50 x 10 cm 100 kg dřevo / koženka dle skladové dostupnosti