Gymnastické míče dvouplášťové

Prohlédnuté produkty

Ledragomma S.r.l.

Nový produkt

Velké značkové gymnastické míče Gymnastik Ball PRO Maxafe od Italské firmy Ledragomma jsou vyrobeny z velmi kvalitního syntetického materiálu a jsou vhodné k velmi namáhanému používání. Při provádění některých posilovacích cviků s těžkým závažím míč, na kterém cvičíte, drží svůj tvar a neztrácí své dynamické vlastnosti potřebné k lepšímu a efektivnějšímu provedení cviků se zátěží.

Více informací

skladem

446,28 Kč

446,28 Kč bez DPH

  • ø 53 cm
  • ø 65 cm
  • ø 75 cm

Více informací

Velké značkové gymnastické míče Gymnastik Ball PRO Maxafe od Italské firmy Ledragomma jsou vyrobeny z velmi kvalitního syntetického materiálu ve stříbrné barvě a jsou vhodné k velmi namáhanému používání. Při provádění některých posilovacích cviků s těžkým závažím míč, na kterém cvičíte, drží svůj tvar a neztrácí své dynamické vlastnosti potřebné k lepšímu a efektivnějšímu provedení cviků se zátěží.
Při výběru správné velikosti velkého míče dbejte na to, aby hýždě byly o trochu výše než kolena. Správná velikost velkého míče se určuje podle výšky postavy, nebo délky paže, měřeno od ramenního kloubu ke konečkům prstů.

Gymnastik Ball PRO Maxafe je dodáván v sáčkovém balení.

Uvedená tabulka výběru míče je pouze orientační.

výška postavy délka paže průměr míče
do 140 cm 45 - 55 cm ø 42 cm
do 150 cm 56 - 65 cm ø 53 cm
do 175 cm 66 - 80 cm ø 65 cm
nad 175 cm 81 - 90 cm ø 75 cm
U tohoto produktu je možnost reklamního potisku přímo od výrobce.
Bližší informace o počtu kusů a způsobu provedení získáte na základě písemné poptávky. 

Příslušenství