Klouby

Prohlédnuté produkty

Kyčelní kloub s odnímatelnými svaly - 7 částí

204058

3B Scientific GmbH

Nový produkt

Model pravého kyčelního kloubu muže znázorňuje kost stehenní a kyčelní s jednotlivými svaly, malovanými začátky svalů a svalovými úpony. Svalové začátky a úpony jednotlivých svalů jsou barevně označeny.

Více informací

skladem u výrobce - na objednávku

6 620,66 Kč

6 620,66 Kč bez DPH

Více informací

Model pravého kyčelního kloubu muže znázorňuje kost stehenní a kyčelní s jednotlivými svaly, malovanými začátky svalů a svalovými úpony. Svalové začátky a úpony jednotlivých svalů jsou barevně označeny (začátky svalů červenou barvou a svalové úpony modrou barvou). Kyčelní svaly jsou uchyceny na jejich příslušných místech a pro názornější výuku se dají jednoduše od kyčelního kloubu odejmout. Studium anatomie lidské kyčelní kosti je s tímto modelem kosterního a svalového systému člověka opravdu snadné. Vztah svalového a kosterního systému kyčelního kloubu je vzájemně znázorněn velmi realisticky. Anatomický model kyčelního kloubu je rozložitelný na sedm částí a je dodáván na podstavci.

rozměr hmotnost rozložitelné
18 x 32 x 18 cm 1,9 kg 7 částí

INTELIGENTNÍ ANATOMIE 3B PŘEDSTAVUJE ZCELA NOVÝ ZPŮSOB UČENÍ A VÝUKY LIDSKÉ ANATOMIE

Společnost 3B Scientific zahájila v červenci 2019 inovativní koncept kombinace virtuálního obsahu s originálními anatomickými modely, zvaný 3B Smart Anatomy. Díky této exkluzivní aplikaci mají studenti okamžitý přístup ke vzdělávacím kurzům 3B Smart Anatomy a mohou z pohodlí domova nebo na cestách snadno studovat lidskou anatomii. Aplikace zahrnuje přednášky, virtuální anatomické modely a kvízy, které otestují a vyhodnotí dosažené znalosti.

Chcete-li tyto výhody používat, jednoduše naskenujte holografický štítek s QR kódem, který je umístěný na vašem modelu a zaregistrujte se. Registrace je bezplatná, jednoduchá a bezpečná. S každým registrovaným modelem získáváte 23 přednášek o lidské anatomii, 117 interaktivních virtuálních modelů anatomie a 39 anatomických kvízů. Zároveň získáte u každého zakoupeného modelu 3B Scientific bezplatnou prodlouženou záruku z 3 na 5 let.

Vaše objednávka bude s informací o termínu dodání telefonicky potvrzena.