Kosti

Prohlédnuté produkty

Sluchové kůstky - 20 krát zvětšené

205240

3B Scientific GmbH

Nový produkt

Tři nejmenší sluchové kůstky, které jsou v lidském těle k sobě navzájem spojeny, se nachází ve středním uchu a jsou označovány jako kladívko, kovadlinka a třmínek.

Více informací

skladem u výrobce - na objednávku

3 852,07 Kč

3 852,07 Kč bez DPH

Více informací

Tři nejmenší sluchové kůstky, které jsou v lidském těle k sobě navzájem spojeny, se nachází ve středním uchu a jsou označovány jako kladívko, kovadlinka a třmínek. Jejich úkolem je přenášet příchozí zvuk z bubínku přes vestibulární otvor do vnitřního ucha a následně tento zvuk zesílit. Přesné zobrazení lidských sluchových kůstek bylo umožněno díky mikro CT technologii, díky níž bylo dosaženo detailního zachování anatomických struktur kostí středního ucha ve 20ti násobném zvětšení.

rozměr hmotnost
17 x 12 x 21 cm cca 0,39 kg

INTELIGENTNÍ ANATOMIE 3B PŘEDSTAVUJE ZCELA NOVÝ ZPŮSOB UČENÍ A VÝUKY LIDSKÉ ANATOMIE

Společnost 3B Scientific zahájila v červenci 2019 inovativní koncept kombinace virtuálního obsahu s originálními anatomickými modely, zvaný 3B Smart Anatomy. Díky této exkluzivní aplikaci mají studenti okamžitý přístup ke vzdělávacím kurzům 3B Smart Anatomy a mohou z pohodlí domova nebo na cestách snadno studovat lidskou anatomii. Aplikace zahrnuje přednášky, virtuální anatomické modely a kvízy, které otestují a vyhodnotí dosažené znalosti.

Chcete-li tyto výhody používat, jednoduše naskenujte holografický štítek s QR kódem, který je umístěný na vašem modelu a zaregistrujte se. Registrace je bezplatná, jednoduchá a bezpečná. 

Vaše objednávka bude s informací o termínu dodání telefonicky potvrzena.