Kostry

Prohlédnuté produkty

Kostra Fyziologická FRANK - závěsná verze

204228

3B Scientific GmbH

Nový produkt

Fyziologický model lidské kostry „Frank“ byl navržen a vyvinut s pomocí Johna Chestera M.D. Jako jediná dokonale ohebná kostra na světě nabízí mnohem více možností pohybu než kterákoli jiná kostra.

Více informací

skladem u výrobce - na objednávku

26 009,09 Kč

26 009,09 Kč bez DPH

Více informací

Fyziologický model lidské kostry „Frank“ byl navržen a vyvinut s pomocí Johna Chestera M.D. Jako jediná dokonale ohebná kostra na světě nabízí mnohem více možností pohybu než kterákoli jiná kostra. Tento Fyziologický model lidské kostry obsahuje flexibilně připevněné velké klouby, což umožňuje reprodukovat individuální pohyby s téměř úplnou přesností. Model umožňuje demonstrovat vnitřní a vnější rotace paží a dolních končetin, ohyby a rozsah loketních a kolenních kloubů. Speciální pružná páteř umožňuje demonstrovat všechny přirozené pohyby člověka, dále pak otáčení, vychylování a úklony. Ruce jsou připojeny dráty, nohy elastickými příchytkami. To umožňuje přirozenou polohu a pohyby v zápěstí a nártech. Lopatky jsou připojeny tak, aby se pohybovaly spolu s pohyby ramenních kloubů. Dále nabízí jemnou pružnost mezi křížovou kostí, pánví, křížovou kostí a kostrčí. Při natažení nebo ohnutí kolenního kloubu můžete díky pružné sestavě vidět, jak pracuje kolenní čéška.  Výborný pomocník při předvádění Faldenkraisových metod. Kostra je díky své propracovanosti a přesnosti vhodná pro vědecké účely a vzdělávání budoucích lékařů.
Všechny modely lidských koster jsou prvotřídními odlitky podle skutečných vzorů. Jsou ručně vyrobeny z trvanlivé, nerozbitné umělé hmoty. Přesně znázorňují anatomické detaily, jako jsou fisury, otvory a výběžky. Lebka se u všech modelů skládá ze tří částí (temeno, spodina lebeční a spodní čelist). 

  • špičková kvalita v životní velikosti, přirozený odlitek
  • manuální montáž
  • vyrobeno z odolného, nerozbitného plastu
  • téměř realistická hmotnost cca 200 kostí
  • životní velikost
  • lebka sestává ze tří částí
  • individuálně vložené zuby
  • končetiny je možné snadno a rychle odejmout
  • stojan s brzdou a ochranný kryt proti prachu jsou zahrnuty v ceně

výška včetně stojanu hmotnost provedení
192,5 cm 10,7 kg na závěsném stojanu

INTELIGENTNÍ ANATOMIE 3B PŘEDSTAVUJE ZCELA NOVÝ ZPŮSOB UČENÍ A VÝUKY LIDSKÉ ANATOMIE

Společnost 3B Scientific zahájila v červenci 2019 inovativní koncept kombinace virtuálního obsahu s originálními anatomickými modely, zvaný 3B Smart Anatomy. Díky této exkluzivní aplikaci mají studenti okamžitý přístup ke vzdělávacím kurzům 3B Smart Anatomy a mohou z pohodlí domova nebo na cestách snadno studovat lidskou anatomii. Aplikace zahrnuje přednášky, virtuální anatomické modely a kvízy, které otestují a vyhodnotí dosažené znalosti.

Chcete-li tyto výhody používat, jednoduše naskenujte holografický štítek s QR kódem, který je umístěný na vašem modelu a zaregistrujte se. Registrace je bezplatná, jednoduchá a bezpečná. 

Vaše objednávka bude s informací o termínu dodání telefonicky potvrzena.

Příslušenství