Kostry

Prohlédnuté produkty

Kostra s vyznačením svalů ARNOLD

205499

Erler-Zimmer GmbH

Nový produkt

Na anatomickém modelu kostry se značkami svalů jsou všechny struktury kostí a jejich detaily podrobně zobrazeny. Na pravé straně modelu jsou označeny počátky svalů (červeně) a úpony (modře).

Více informací

skladem u výrobce - na objednávku

14 528,10 Kč

14 528,10 Kč bez DPH

Více informací

Na anatomickém modelu kostry se značkami svalů jsou všechny struktury kostí a jejich detaily podrobně zobrazeny. Na pravé straně modelu jsou označeny počátky svalů (červeně) a úpony (modře).

Model má následující vlastnosti:

  • přirozený odlitek lidské kostry
  • znázorňuje přesně anatomické detaily, štěrbin, otvorů a výběžků
  • lebku lze rozebrat na tři části
  • odnímatelné paže a nohy
  • pohyblivé klouby v rameni, kyčli a kotníku
  • nohy lze demontovat v koleni
  • odnímatelná noha v kotníku
  • pohyblivé lopatky
  • pěti paprskový bezpečný kolečkový stojan
  • na pravé straně kostry vyznačení počátků svalů (červeně) a úponů (modře)

Všechny kostry Erler Zimmer jsou odlitky podle skutečných koster v nejvyšší kvalitě a se smyslem pro detail. Modely jsou vyrobené z odolného plastu a znázorňují všechny anatomické detaily, jako jsou štěrbiny, otvory a výběžky. Všechny kosti jsou individuálně vyrobené a pečlivě smontované. Ruce a nohy jsou pružně připevněné pomocí drátku. Paže, nohy a lebku lze snadno odstranit a částečně rozebrat. Pěti paprskový kolečkový stojan umožňuje modelu bezpečné umístění a jeho snadný transport z místnosti do místnosti.

Označené svaly:
Ideální pro žáky a studenty fyzioterapie. Na pravé straně modelu jsou označeny počátky svalu (červeně) a úponů (modře). Tyto malované značky byly vyvinuté ve spolupráci s lektory z fyzioterapeutické školy a jsou speciálně zaměřené na požadavky fyzioterapie. Značky jsou didakticky strukturovány v pořadí, které je typické pro fyzioterapeuty, s odkazem na příslušnou literaturu.

Dokonalá lebka:
Třídílná lebka byla digitalizována podle skutečné lebky a upravena tak, aby přesně odpovídala standardní výukové anatomii. Velikostně odpovídá průměrnému dospělému Evropanovi. Na modelu jsou znázorněny všechny důležité struktury, praskliny, otvory. Lebku lze rozebrat na základnu lebky, spodní čelist a klenbu lebky. Horní část lebky je spojená se základnou lebky pomocí kovových kolíků a přidržována na místě pomocí magnetů. Na rozdíl od konkurenčních lebek tato technologie zaručuje, že fixační kolík se už nemůže odlomit a mezi horní částí lebky a základnou lebky není žádná mezera.

Pohyblivé klouby:
Ramena a boky jsou namontovány bez kovových částí a nabízejí možnost předvést nejen rotační pohyby, ale také klouzavé pohyby kloubu. Kloubové plochy po sobě klouzají a umožňují tak demonstrovat všechny možnosti skluzu.

Pohyblivé lopatky ramen:
Ramenní lopatky jsou namontovány tak, aby se mohly pohybovat zároveň s pohyby paží. To umožňuje zobrazení přirozené sekvence pohybů.

Flexibilní kotník:
Horní část kotníku je upevněna pomocí pružné gumy což umožňuje jakýkoliv pohyb. Nohu lze z modelu kostry jednoduše sejmout a vzít ji například sebou na další přednášku.

velikost se stojanem velikost bez stojanu hmotnost
176 cm cca 165 cm 9,5 kg

Vaše objednávka bude s informací o termínu dodání telefonicky potvrzena.