Ledviny - močové ústrojí

Prohlédnuté produkty

Model ledvin s cévami

203678

3B Scientific GmbH

Nový produkt

Tento model lidských ledvin ukazuje, ledviny s nadledvinkou, odchozí močovody, ledvinové cévy a velké cévy, které se nacházejí v blízkosti ledvin. Model je zhotoven ve skutečné velikosti lidských ledvin.

Více informací

skladem u výrobce - na objednávku

3 299,17 Kč

3 299,17 Kč bez DPH

Více informací

Tento model lidských ledvin ukazuje, ledviny s nadledvinkou, odchozí močovody, ledvinové cévy a velké cévy, které se nacházejí v blízkosti ledvin. Model je zhotoven ve skutečné velikosti lidských ledvin. Přední polovinu pravé ledviny je možné sejmout a odhalit tak ledvinové pánvičky, ledvinové kalichy, ledvinovou kůru a renální dřeň lidské ledviny. Tento vysoce kvalitní model lidských ledvin je skvělý nástroj pro názornou výuku vylučovací soustavy lidského těla. Anatomický model ledvin je dodáván na podstavci. 
Na modelu lidských ledvin je možné studovat: 

  • ledviny
  • nadledvinky
  • močovody
  • ledvinové cévy
  • velké cévy

rozměr hmotnost
21 x 18 x 28 cm cca 0,8 kg

INTELIGENTNÍ ANATOMIE 3B PŘEDSTAVUJE ZCELA NOVÝ ZPŮSOB UČENÍ A VÝUKY LIDSKÉ ANATOMIE

Společnost 3B Scientific zahájila v červenci 2019 inovativní koncept kombinace virtuálního obsahu s originálními anatomickými modely, zvaný 3B Smart Anatomy. Díky této exkluzivní aplikaci mají studenti okamžitý přístup ke vzdělávacím kurzům 3B Smart Anatomy a mohou z pohodlí domova nebo na cestách snadno studovat lidskou anatomii. Aplikace zahrnuje přednášky, virtuální anatomické modely a kvízy, které otestují a vyhodnotí dosažené znalosti.

Chcete-li tyto výhody používat, jednoduše naskenujte holografický štítek s QR kódem, který je umístěný na vašem modelu a zaregistrujte se. Registrace je bezplatná, jednoduchá a bezpečná. S každým registrovaným modelem získáváte 23 přednášek o lidské anatomii, 117 interaktivních virtuálních modelů anatomie a 39 anatomických kvízů. Zároveň získáte u každého zakoupeného modelu 3B Scientific bezplatnou prodlouženou záruku z 3 na 5 let.

Vaše objednávka bude s informací o termínu dodání telefonicky potvrzena.

Příslušenství