Ledviny - močové ústrojí

Prohlédnuté produkty

Oboupohlavní model močového systému

203687

3B Scientific GmbH

Nový produkt

Oboupohlavní anatomický model lidského močového systému má tu výhodu, že je vybaven mužskými i ženskými orgány. Přední polovina jedné ledviny je od anatomického modelu močového systému odnímatelná.

Více informací

skladem u výrobce - na objednávku

10 757,85 Kč

10 757,85 Kč bez DPH

Více informací

Oboupohlavní anatomický model lidského močového systému má tu výhodu, že je vybaven mužskými i ženskými orgány. Přední polovina jedné ledviny je od anatomického modelu močového systému odnímatelná. Mužská vložka disponuje mužským močovým měchýřem a prostatou. Ženská vložka močového měchýře znázorňuje ženský močový měchýř, dělohu a vaječníky. Obě vložky oboupohlavního modelu se dají mezi sebou jednoduchým způsobem vyměnit. Model vylučovacího systému je vhodný k názornému studiu a pochopení fungování vylučovací soustavy a pohlavní soustavy lidského těla. 
Oboupohlavní model lidské vylučovací soustavy představuje:

  • struktury retroperitoneální dutiny
  • kosti a svaly pánve
  • dolní dutá žíla
  • aorta a její rozvětvení
  • horní močové cesty
  • konečník
  • ledviny a nadledviny

Model lidského vylučovacího systému je uložen na podstavci a jednotlivé díly močového systému jsou očíslovány.

rozměr hmotnost
41 x 31 x 15 cm 2,4 kg

INTELIGENTNÍ ANATOMIE 3B PŘEDSTAVUJE ZCELA NOVÝ ZPŮSOB UČENÍ A VÝUKY LIDSKÉ ANATOMIE

Společnost 3B Scientific zahájila v červenci 2019 inovativní koncept kombinace virtuálního obsahu s originálními anatomickými modely, zvaný 3B Smart Anatomy. Díky této exkluzivní aplikaci mají studenti okamžitý přístup ke vzdělávacím kurzům 3B Smart Anatomy a mohou z pohodlí domova nebo na cestách snadno studovat lidskou anatomii. Aplikace zahrnuje přednášky, virtuální anatomické modely a kvízy, které otestují a vyhodnotí dosažené znalosti.

Chcete-li tyto výhody používat, jednoduše naskenujte holografický štítek s QR kódem, který je umístěný na vašem modelu a zaregistrujte se. Registrace je bezplatná, jednoduchá a bezpečná. 

Vaše objednávka bude s informací o termínu dodání telefonicky potvrzena.

Příslušenství