Ledviny - močové ústrojí

Prohlédnuté produkty

Ledviny se zadními orgány dutiny břišní

203680

3B Scientific GmbH

Nový produkt

Tento vysoce kvalitní model ledvin se zadními orgány dutiny břicha zobrazuje dvě soustavy anatomie lidského těla v jednom modelu, močový systém a trávicí systém. Horní břišní orgány jsou navzájem propojeny v jejich přirozených anatomických polohách a jsou od ledvin odnímatelné.

Více informací

skladem u výrobce - na objednávku

5 280,99 Kč

5 280,99 Kč bez DPH

Více informací

Tento vysoce kvalitní model ledvin se zadními orgány dutiny břicha zobrazuje dvě soustavy anatomie lidského těla v jednom modelu, močový systém a trávicí systém. Horní břišní orgány jsou navzájem propojeny v jejich přirozených anatomických polohách a jsou od ledvin odnímatelné. Po odejmutí ledviny můžete podrobně studovat stavbu vnitřních orgánů člověka.

Přední polovina ledviny je odnímatelná a odhaluje:

  • ledvinné pánvičky
  • ledvinné kalichy
  • renální kortex
  • ledvinovou dřeň

Na modelu je možné také studovat zadní orgány břicha v přirozené velikosti: 

  • dvanácterník (částečně otevřený)
  • žlučník (otevřený)
  • žlučové cesty (otevřené)
  • slinivku břišní
  • slezinu a okolní cévy v přirozené velikosti

Tento model je vybaven mnoha anatomickými detaily ledvin a zadních orgánů. Vzájemnou polohu orgánů trávicí a vylučovací soustavy se studenti učí na hodinách biologie a anatomie lidského těla. Anatomický model ledviny se zadními orgány dutiny břišní je dodáván na podstavci.
 

rozměr hmotnost rozložitelné
24 x 18 x 29 cm cca 0,9 kg 3 části

INTELIGENTNÍ ANATOMIE 3B PŘEDSTAVUJE ZCELA NOVÝ ZPŮSOB UČENÍ A VÝUKY LIDSKÉ ANATOMIE

Společnost 3B Scientific zahájila v červenci 2019 inovativní koncept kombinace virtuálního obsahu s originálními anatomickými modely, zvaný 3B Smart Anatomy. Díky této exkluzivní aplikaci mají studenti okamžitý přístup ke vzdělávacím kurzům 3B Smart Anatomy a mohou z pohodlí domova nebo na cestách snadno studovat lidskou anatomii. Aplikace zahrnuje přednášky, virtuální anatomické modely a kvízy, které otestují a vyhodnotí dosažené znalosti.

Chcete-li tyto výhody používat, jednoduše naskenujte holografický štítek s QR kódem, který je umístěný na vašem modelu a zaregistrujte se. Registrace je bezplatná, jednoduchá a bezpečná. S každým registrovaným modelem získáváte 23 přednášek o lidské anatomii, 117 interaktivních virtuálních modelů anatomie a 39 anatomických kvízů. Zároveň získáte u každého zakoupeného modelu 3B Scientific bezplatnou prodlouženou záruku z 3 na 5 let.

Vaše objednávka bude s informací o termínu dodání telefonicky potvrzena.