Mužské pohlavní orgány

Prohlédnuté produkty

Model prostaty v poloviční velikosti

203688

3B Scientific GmbH

Nový produkt

Na tomto modelu mužských pohlavních orgánů v poloviční velikosti je znázorněn průřez mužské prostaty. Zvětšení mužské prostaty a tím zúžení močové trubice muže, je znázorněno na podstavci ve čtyřech různých stádiích.

Více informací

skladem u výrobce - na objednávku

1 394,21 Kč

1 394,21 Kč bez DPH

Více informací

Na tomto modelu mužských pohlavních orgánů v poloviční velikosti je znázorněn průřez mužské prostaty. Zvětšení mužské prostaty a tím zúžení močové trubice muže, je znázorněno na podstavci ve čtyřech různých stádiích. Na jednotlivých modelech je zřetelné patologické zúžení močové trubice v důsledku hyperplázie prostaty. Anatomické struktury modelu prostaty mají jednoduché schematické zbarvení. Zvětšení prostaty je velmi časté onemocnění mužů vyššího věku. Model prostaty mužských pohlavních orgánů je uložen na podstavci.
Model prostaty prezentuje tyto pohlavní orgány:

  • prostata
  • močový měchýř
  • močová trubice
  • varlata
  • konečník

rozměr hmotnost
13,5 x 10 x 14 cm cca 0,4 kg

INTELIGENTNÍ ANATOMIE 3B PŘEDSTAVUJE ZCELA NOVÝ ZPŮSOB UČENÍ A VÝUKY LIDSKÉ ANATOMIE

Společnost 3B Scientific zahájila v červenci 2019 inovativní koncept kombinace virtuálního obsahu s originálními anatomickými modely, zvaný 3B Smart Anatomy. Díky této exkluzivní aplikaci mají studenti okamžitý přístup ke vzdělávacím kurzům 3B Smart Anatomy a mohou z pohodlí domova nebo na cestách snadno studovat lidskou anatomii. Aplikace zahrnuje přednášky, virtuální anatomické modely a kvízy, které otestují a vyhodnotí dosažené znalosti.

Chcete-li tyto výhody používat, jednoduše naskenujte holografický štítek s QR kódem, který je umístěný na vašem modelu a zaregistrujte se. Registrace je bezplatná, jednoduchá a bezpečná. S každým registrovaným modelem získáváte 23 přednášek o lidské anatomii, 117 interaktivních virtuálních modelů anatomie a 39 anatomických kvízů. Zároveň získáte u každého zakoupeného modelu 3B Scientific bezplatnou prodlouženou záruku z 3 na 5 let.

Vaše objednávka bude s informací o termínu dodání telefonicky potvrzena.