Obratle

Prohlédnuté produkty

Luxusní model bederních obratlů s osteoporózou

203578

3B Scientific GmbH

Nový produkt

Tento luxusní model bederních obratlů s osteoporózou se skládá ze tří bederních obratlů s meziobratlovými ploténkami. Pro názorné srovnání zobrazuje horní část modelu strukturu zdravé kosti, střední část strukturu kosti osteoporotické a dolní část rozšířené stádium osteoporózy.

Více informací

skladem u výrobce - na objednávku

1 291,74 Kč

1 291,74 Kč bez DPH

Více informací

Tento luxusní model bederních obratlů s osteoporózou se skládá ze tří bederních obratlů s meziobratlovými ploténkami. Pro názorné srovnání zobrazuje horní část modelu strukturu zdravé kosti, střední část strukturu kosti osteoporotické a dolní část rozšířené stádium osteoporózy. Anatomický model lidských bederních obratlů s osteoporózou je upevněn na podstavci a pro detailní studium se dají obratle ze stojanu sejmout. Tento model bederních obratlů je skvělou anatomickou pomůckou pro názorné studium řídnutí kostí člověka.

výška hmotnost
16 cm cca 0,35 kg

INTELIGENTNÍ ANATOMIE 3B PŘEDSTAVUJE ZCELA NOVÝ ZPŮSOB UČENÍ A VÝUKY LIDSKÉ ANATOMIE

Společnost 3B Scientific zahájila v červenci 2019 inovativní koncept kombinace virtuálního obsahu s originálními anatomickými modely, zvaný 3B Smart Anatomy. Díky této exkluzivní aplikaci mají studenti okamžitý přístup ke vzdělávacím kurzům 3B Smart Anatomy a mohou z pohodlí domova nebo na cestách snadno studovat lidskou anatomii. Aplikace zahrnuje přednášky, virtuální anatomické modely a kvízy, které otestují a vyhodnotí dosažené znalosti.

Chcete-li tyto výhody používat, jednoduše naskenujte holografický štítek s QR kódem, který je umístěný na vašem modelu a zaregistrujte se. Registrace je bezplatná, jednoduchá a bezpečná. S každým registrovaným modelem získáváte 23 přednášek o lidské anatomii, 117 interaktivních virtuálních modelů anatomie a 39 anatomických kvízů. Zároveň získáte u každého zakoupeného modelu 3B Scientific bezplatnou prodlouženou záruku z 3 na 5 let.

Vaše objednávka bude s informací o termínu dodání telefonicky potvrzena.