Obratle

Prohlédnuté produkty

Model obratlů hrudní páteře

203430

3B Scientific GmbH

Nový produkt

Model hrudní páteře je vytvořen z dvanácti hrudních obratlů, mezi kterými se nacházejí měkké meziobratlové ploténky. Částečný model páteře znázorňuje kromě hrudních obratlů i hrudní nervy a míchu.

Více informací

skladem u výrobce - na objednávku

2 047,93 Kč

2 047,93 Kč bez DPH

Více informací

Model hrudní páteře je vytvořen z dvanácti hrudních obratlů, mezi kterými se nacházejí měkké meziobratlové ploténky. Částečný model páteře znázorňuje kromě hrudních obratlů i hrudní nervy a míchu. Anatomicky přesné vyhotovení modelu hrudních obratlů vytváří skvělou výukovou pomůcku, která se dá využít při studiu anatomie kostry člověka. Model hrudní páteře člověka je uložen na podstavci s možností jeho sejmutí.

výška hmotnost
32 cm cca 0,6 kg

INTELIGENTNÍ ANATOMIE 3B PŘEDSTAVUJE ZCELA NOVÝ ZPŮSOB UČENÍ A VÝUKY LIDSKÉ ANATOMIE

Společnost 3B Scientific zahájila v červenci 2019 inovativní koncept kombinace virtuálního obsahu s originálními anatomickými modely, zvaný 3B Smart Anatomy. Díky této exkluzivní aplikaci mají studenti okamžitý přístup ke vzdělávacím kurzům 3B Smart Anatomy a mohou z pohodlí domova nebo na cestách snadno studovat lidskou anatomii. Aplikace zahrnuje přednášky, virtuální anatomické modely a kvízy, které otestují a vyhodnotí dosažené znalosti.

Chcete-li tyto výhody používat, jednoduše naskenujte holografický štítek s QR kódem, který je umístěný na vašem modelu a zaregistrujte se. Registrace je bezplatná, jednoduchá a bezpečná. 

Vaše objednávka bude s informací o termínu dodání telefonicky potvrzena.