Obratle

Prohlédnuté produkty

Dva bederní obratle s vyhřeznutou meziobratlovou ploténkou

203574

3B Scientific GmbH

Nový produkt

Detailní anatomický model dvou lidských bederních obratlů znázorňuje dvě vyhřeznuté meziobratlové ploténky s míšními nervy. Na modelu obratlů se dají podrobně studovat dvě vyhřeznuté ploténky mezi 4. a 5. bederním obratlem.

Více informací

skladem u výrobce - na objednávku

1 323,97 Kč

1 323,97 Kč bez DPH

Více informací

Detailní anatomický model dvou lidských bederních obratlů znázorňuje dvě vyhřeznuté meziobratlové ploténky s míšními nervy. Na modelu obratlů se dají podrobně studovat dvě vyhřeznuté ploténky mezi 4. a 5. bederním obratlem. Model páteře disponuje také tvrdou plenou mozkomíšní (dura mater). Model části lidské bederní páteře je umístěn na podstavci, ze kterého se dají jednotlivé díly snadno sejmout.

rozměr hmotnost
26 x 19 x 14,5 cm cca 0,38 kg

INTELIGENTNÍ ANATOMIE 3B PŘEDSTAVUJE ZCELA NOVÝ ZPŮSOB UČENÍ A VÝUKY LIDSKÉ ANATOMIE

Společnost 3B Scientific zahájila v červenci 2019 inovativní koncept kombinace virtuálního obsahu s originálními anatomickými modely, zvaný 3B Smart Anatomy. Díky této exkluzivní aplikaci mají studenti okamžitý přístup ke vzdělávacím kurzům 3B Smart Anatomy a mohou z pohodlí domova nebo na cestách snadno studovat lidskou anatomii. Aplikace zahrnuje přednášky, virtuální anatomické modely a kvízy, které otestují a vyhodnotí dosažené znalosti.

Chcete-li tyto výhody používat, jednoduše naskenujte holografický štítek s QR kódem, který je umístěný na vašem modelu a zaregistrujte se. Registrace je bezplatná, jednoduchá a bezpečná. S každým registrovaným modelem získáváte 23 přednášek o lidské anatomii, 117 interaktivních virtuálních modelů anatomie a 39 anatomických kvízů. Zároveň získáte u každého zakoupeného modelu 3B Scientific bezplatnou prodlouženou záruku z 3 na 5 let.

Vaše objednávka bude s informací o termínu dodání telefonicky potvrzena.