Páteře

Prohlédnuté produkty

Didaktický model páteře

203527

3B Scientific GmbH

Nový produkt

Didaktický pružný model páteře se skládá z pěti různých částí, pro lepší přehlednost jsou tyto části od sebe barevně odlišeny. Páteř se stává ze sedmi krčních obratlů, dvanácti hrudních obratlů, pěti bederních obratlů, sacrumu a kostrče.

Více informací

skladem u výrobce - na objednávku

4 285,12 Kč

4 285,12 Kč bez DPH

Více informací

Didaktický pružný model páteře se skládá z pěti různých částí, pro lepší přehlednost jsou tyto části od sebe barevně odlišeny. Páteř se stává ze sedmi krčních obratlů, dvanácti hrudních obratlů, pěti bederních obratlů, sacrumu a kostrče. Tento anatomický model páteře je vhodný jako pomůcka pro vzdělávání pacientů ve třídách, kde díky barevnému rozlišení budou studenti schopni rozpoznávat ihned z dálky jednotlivé části páteře. Didaktický model páteře je nejen výbornou učební pomůckou, ale jde také o přesný a odolný model vysoké kvality.

  • kvalitní zpracování a dlouhá životnost
  • plná pánev a týlní štítek
  • plně flexibilní po celé délce
  • vyhřeznutá ploténka mezi třetím a čtvrtým obratlem
  • výstupy spinálních nervů
  • cervikální vertebrální tepny
  • mužská pánev

Stojan není součástí modelu páteře, možno doobjednat.

výška hmotnost
74 cm 1,9 kg

INTELIGENTNÍ ANATOMIE 3B PŘEDSTAVUJE ZCELA NOVÝ ZPŮSOB UČENÍ A VÝUKY LIDSKÉ ANATOMIE

Společnost 3B Scientific zahájila v červenci 2019 inovativní koncept kombinace virtuálního obsahu s originálními anatomickými modely, zvaný 3B Smart Anatomy. Díky této exkluzivní aplikaci mají studenti okamžitý přístup ke vzdělávacím kurzům 3B Smart Anatomy a mohou z pohodlí domova nebo na cestách snadno studovat lidskou anatomii. Aplikace zahrnuje přednášky, virtuální anatomické modely a kvízy, které otestují a vyhodnotí dosažené znalosti.

Chcete-li tyto výhody používat, jednoduše naskenujte holografický štítek s QR kódem, který je umístěný na vašem modelu a zaregistrujte se. Registrace je bezplatná, jednoduchá a bezpečná. S každým registrovaným modelem získáváte 23 přednášek o lidské anatomii, 117 interaktivních virtuálních modelů anatomie a 39 anatomických kvízů. Zároveň získáte u každého zakoupeného modelu 3B Scientific bezplatnou prodlouženou záruku z 3 na 5 let.


Vaše objednávka bude s informací o termínu dodání telefonicky potvrzena.

Příslušenství