PEDÁLOVÁ ŠLAPADLA

Prohlédnuté produkty

Pedalo Combi S Air - šlapadlo

203502

Holz-Hoerz GmbH

Nový produkt

Pedalo Combi S Air je určeno pro outdorové uživatele, kteří se pohybují v nerovném terénu přejížděním přes trávu, drobných kamínků a venkovní dlažby. Jízda na Pedalu Combi v tandemu je zábava a zároveň zvyšuje stupeň obtížnosti.

Více informací

skladem u výrobce - na objednávku

6 910,74 Kč

6 910,74 Kč bez DPH

Více informací

Pedalo Combi S Air je určeno pro outdorové uživatele, kteří se pohybují v nerovném terénu přejížděním přes trávu, drobných kamínků a venkovní dlažby. Pedálové šlapadlo je vhodné především pro různá venkovní místa a hřiště. Nášlapné plochy o rozměru 60x14cm nabízejí místo pro dvě osoby. Jízda na Pedalu Combi v tandemu je zábava a zároveň zvyšuje stupeň obtížnosti. Jezdit zády k sobě, proti sobě nebo ve směru jízdy, jsou jenom některé příklady využití. Cvičením v páru se vytváří zvláštní stupeň koncentrace a koordinace s partnerem.

rozměr (d,š,v) nosnost váha provedení věk
82 x 47 x 28 cm do 250 kg 12 kg 6 bantamových koleček od 3 let

Z příslušenství k Pedalu Combi mohou být na přání dodány přidržovací provazy nebo podpěry. Velké písmeno S v názvu výrobku znamená, že jednotlivá kolečka jsou přišroubovaná k osičkám Pedala, což umožňuje zákazníkům v případě potřeby jednoduchou výměnu pedalových součástí a tím Pedalo přizpůsobit svým potřebám.

upozornění: 
Pro používání tohoto výrobku se předpokládá určitá schopnost motorických dovedností a obezřetností. V opačném případě používejte tento výrobek pouze s pomocí nebo s ochrannou výbavou.