PEDÁLOVÁ ŠLAPADLA

Prohlédnuté produkty

Pedalo Classic S Aqua

203028

Holz-Hoerz GmbH

Nový produkt

Pedálové šlapadlo Pedalo Classic S Aqua je cvičební pomůcka vhodná k zlepšování koordinace pohybu u pacientů s artrózou kyčlí a kolen nebo lehčích neurologických onemocnění s poruchou rovnováhy. Aqua Pedalo najde využití v lázních, rehabilitačních centrech, terapeutických zařízeních jakož i ve veřejných koupalištích s vymezenou hrací plochou k bezpečnému používání.

Více informací

skladem u výrobce - na objednávku

5 971,90 Kč

5 971,90 Kč bez DPH

Více informací

S pomocí Pedala Classic S Aqua může být provedena vhodná pohybová terapie současně s úlevou pohybového aparátu v po pás hluboké vodě. Aqua Pedalo najde využití v lázních, rehabilitačních centrech, terapeutických zařízeních jakož i ve veřejných koupalištích s vymezenou hrací plochou k bezpečnému používání. Aqua Pedalo se dá také používat i mimo vodní zařízení. Pro lepší postoj jsou stupátkové plochy opatřeny protiskluzovou vrstvou. Pedalo Aqua Sport má vyšší stupeň obtížnosti než Pedalo Aqua Classic.

rozměr (d,š,v) nosnost váha materiál provedení
43 x 37,5 x 22 cm 200 kg 8,9 kg materiál PVC a ušlechtilá ocel 6 koleček

upozornění:
Pro používání tohoto výrobku se předpokládá určitá schopnost motorických dovedností a obezřetností. V opačném případě používejte tento výrobek pouze s pomocí nebo s ochrannou výbavou.