PEDÁLOVÁ ŠLAPADLA

Prohlédnuté produkty

Pedalo Sport - šlapadlo

201406

Holz-Hoerz GmbH

Nový produkt

Pedálové šlapadlo Pedalo Sport Originál je vyráběno téměř beze změny již 50 let a patří mezi nejoblíbenější koordinační pomůcky. Otáčivé šlapací plochy o rozměru 6 x 14 cm, zvyšují stupeň obtížnosti a dokonale procvičují rovnováhu, reakční schopnosti, koordinační dovednosti a správné držení těla při pohybu.

Více informací

skladem

1 696,69 Kč

1 696,69 Kč bez DPH

Více informací

Pedálové šlapadlo Pedalo Sport Originál je vyráběno téměř beze změny již 50 let a patří mezi nejoblíbenější koordinační pomůcky. Otáčivé šlapací plochy o rozměru 6 x 14 cm, zvyšují stupeň obtížnosti a dokonale procvičují rovnováhu, reakční schopnosti, koordinační dovednosti a správné držení těla při pohybu. Ve volnočasovém i výkonnostním sportu je Pedalo Sport důležitou součástí tréninku koordinace. Děti od pěti let si při cvičení s Pedalem užijí spoustu zábavy, potěšení a zároveň dělají něco dobrého pro svůj rozvoj.
S přídavným doplňkem držícího lanka, bude průběh pohybu na Pedalu zároveň koordinován rukama. Předešlá cvičení na Pedalu Classic jsou výhodou.

rozměr (d,š,v) nosnost váha materiál provedení věk
37,5 x 22 x 22 cm 120 kg 2,8 kg dřevo 3 kolečka od 5 let

upozornění:
Pro používání tohoto výrobku se předpokládá určitá schopnost motorických dovedností a obezřetností. V opačném případě používejte tento výrobek pouze s pomocí nebo s ochrannou výbavou.