Plíce - dýchací ústrojí

Prohlédnuté produkty

Model segmentů plic

204686

3B Scientific GmbH

Nový produkt

Tento vysoce kvalitní model ukazuje jednotlivé segmenty plic s prezentací bronchiálního stromu v blízkosti srdce, průdušnice, jícen a aortu. Plíce je možné rozdělit na dva laloky a jednotlivé segmenty.

Více informací

skladem u výrobce - na objednávku

20 233,88 Kč

20 233,88 Kč bez DPH

Více informací

Tento vysoce kvalitní model ukazuje jednotlivé segmenty plic s prezentací bronchiálního stromu v blízkosti srdce, průdušnice, jícen a aortu. Plíce je možné rozdělit na dva laloky a jednotlivé segmenty. Tyto segmenty jsou od sebe barevně odlišeny a jejich poloha v bronchiálním stromu může být snadno identifikována. Bronchiální strom zobrazuje hlavní průdušky, lalokové průdušky, segmentální průdušky a terminální průdušky. Všechny segmenty jsou navzájem spojeny magnety, které umožňují bezpečnou a snadnou manipulaci s touto vysoce kvalitního didaktickou pomůckou. Model segmentů plic je dodáván na podstavci.

rozměr hmotnost
25 x 25 x 35 cm 4,3 kg

INTELIGENTNÍ ANATOMIE 3B PŘEDSTAVUJE ZCELA NOVÝ ZPŮSOB UČENÍ A VÝUKY LIDSKÉ ANATOMIE

Společnost 3B Scientific zahájila v červenci 2019 inovativní koncept kombinace virtuálního obsahu s originálními anatomickými modely, zvaný 3B Smart Anatomy. Díky této exkluzivní aplikaci mají studenti okamžitý přístup ke vzdělávacím kurzům 3B Smart Anatomy a mohou z pohodlí domova nebo na cestách snadno studovat lidskou anatomii. Aplikace zahrnuje přednášky, virtuální anatomické modely a kvízy, které otestují a vyhodnotí dosažené znalosti.

Chcete-li tyto výhody používat, jednoduše naskenujte holografický štítek s QR kódem, který je umístěný na vašem modelu a zaregistrujte se. Registrace je bezplatná, jednoduchá a bezpečná. S každým registrovaným modelem získáváte 23 přednášek o lidské anatomii, 117 interaktivních virtuálních modelů anatomie a 39 anatomických kvízů. Zároveň získáte u každého zakoupeného modelu 3B Scientific bezplatnou prodlouženou záruku z 3 na 5 let.

Vaše objednávka bude s informací o termínu dodání telefonicky potvrzena.

Příslušenství