Rodičovské vzdělávání

Prohlédnuté produkty

Obří model péče o zuby

203634

3B Scientific GmbH

Nový produkt

Obří model péče o zuby je oproti životní velikosti třikrát zvětšený. Model péče o chrup slouží zejména jako pomůcka pro výuku správného čištění zubů u dětí. Anatomický model je dostatečně velký tak, aby byl dobře vidět i v zadní části třídy.

Více informací

skladem u výrobce - na objednávku

2 786,78 Kč

2 786,78 Kč bez DPH

Více informací

Obří model péče o zuby je oproti životní velikosti třikrát zvětšený. Model péče o chrup slouží zejména jako pomůcka pro výuku správného čištění zubů u dětí. Anatomický model je dostatečně velký tak, aby byl dobře vidět i v zadní části třídy. Pružná pojistka mezi čelistmi umožňuje snadný pohyb horní a dolní čelisti. Obří zubní kartáček je součástí balení.

rozměr hmotnost
18 x 23 x 12 cm cca 0,84 kg

INTELIGENTNÍ ANATOMIE 3B PŘEDSTAVUJE ZCELA NOVÝ ZPŮSOB UČENÍ A VÝUKY LIDSKÉ ANATOMIE

Společnost 3B Scientific zahájila v červenci 2019 inovativní koncept kombinace virtuálního obsahu s originálními anatomickými modely, zvaný 3B Smart Anatomy. Díky této exkluzivní aplikaci mají studenti okamžitý přístup ke vzdělávacím kurzům 3B Smart Anatomy a mohou z pohodlí domova nebo na cestách snadno studovat lidskou anatomii. Aplikace zahrnuje přednášky, virtuální anatomické modely a kvízy, které otestují a vyhodnotí dosažené znalosti.

Chcete-li tyto výhody používat, jednoduše naskenujte holografický štítek s QR kódem, který je umístěný na vašem modelu a zaregistrujte se. Registrace je bezplatná, jednoduchá a bezpečná. S každým registrovaným modelem získáváte 23 přednášek o lidské anatomii, 117 interaktivních virtuálních modelů anatomie a 39 anatomických kvízů. Zároveň získáte u každého zakoupeného modelu 3B Scientific bezplatnou prodlouženou záruku z 3 na 5 let.

Vaše objednávka bude s informací o termínu dodání telefonicky potvrzena.