Sluch

Prohlédnuté produkty

Ucho třikrát zvětšeno - 6 částí

203638

3B Scientific GmbH

Nový produkt

Tento detailně vyrobený model lidského ucha se skládá z šesti částí a zobrazuje vnější, střední a vnitřní ucho. Model ucha disponuje také detailním zobrazením dvou odnímatelných kostěných struktur, které slouží k uzavírání středního a vnitřního ucha.

Více informací

skladem u výrobce - na objednávku

3 825,62 Kč

3 825,62 Kč bez DPH

Více informací

Tento detailně vyrobený model lidského ucha se skládá z šesti částí a zobrazuje vnější, střední a vnitřní ucho. Na modelu ucha lze sledovat různé anatomické struktury, jako jsou hlemýžď, sluchové kůstky, vestibulum a Eustachova trubice. Model ucha disponuje také detailním zobrazením dvou odnímatelných kostěných struktur, které slouží k uzavírání středního a vnitřního ucha. Tento model ucha je skvělý způsob, jak správně učit a studovat anatomii lidského ucha. Model lidského ucha je uložen na podstavci.

Model ucha se dá rozložit na tyto části:

  • bubínek s kladívkem
  • kovadlinka a třmínek
  • dvoudílný labyrint s hlemýžděm a sluchovým nervem
  • dvě odnímatelné kostěné struktury

rozměr hmotnost rozložitelné
34 x 16 x 19 cm 1,39 kg 6 části

INTELIGENTNÍ ANATOMIE 3B PŘEDSTAVUJE ZCELA NOVÝ ZPŮSOB UČENÍ A VÝUKY LIDSKÉ ANATOMIE

Společnost 3B Scientific zahájila v červenci 2019 inovativní koncept kombinace virtuálního obsahu s originálními anatomickými modely, zvaný 3B Smart Anatomy. Díky této exkluzivní aplikaci mají studenti okamžitý přístup ke vzdělávacím kurzům 3B Smart Anatomy a mohou z pohodlí domova nebo na cestách snadno studovat lidskou anatomii. Aplikace zahrnuje přednášky, virtuální anatomické modely a kvízy, které otestují a vyhodnotí dosažené znalosti.

Chcete-li tyto výhody používat, jednoduše naskenujte holografický štítek s QR kódem, který je umístěný na vašem modelu a zaregistrujte se. Registrace je bezplatná, jednoduchá a bezpečná. 

Vaše objednávka bude s informací o termínu dodání telefonicky potvrzena.

Příslušenství