TEJPOVACÍ PÁSKY

Prohlédnuté produkty

Erawan s.r.o.

Nový produkt

Neelastická tejpovací páska KineMAX Tape StripsCoat je jedinečným řešením v oblasti sportovní medicíny, fyzioterapie a ortopedie. Používá se při podpoře sportovních výkonů, prevenci a léčbě akutních i chronických onemocněních pohybového a kloubního aparátu.

Více informací

skladem

60,00 Kč

60,00 Kč bez DPH

  • 10 m x 2,5 cm
  • 10 m x 4 cm
  • 10 m x 5 cm

Více informací

Super pevný a lehce odtržitelný KineMAX Tape je vyroben z vláken 95% bavlny a 5% viskózy, která díky svým neelastickým vlastnostem zaručuje spolehlivou fixaci a podporu. Díky důmyslnému vroubkovanému zastřižení je tejp při aplikaci lehce odtržitelný a to i bez použití nůžek.
Speciální  nános hypoalergenního bezlatexového ZINK-OXID lepidla  v pruzích, zajišťuje nejen vysokou lepivost, ale hlavně spolehlivou fixaci při extrémní zátěži. Tento systém je výsledkem dlouholetého výzkumu ve spolupráci se sportovci, lékaři a fyzioterapeuty. 
Hlavní funkcí neelastického tejpu je fixace a vymezení pohybu postižených části těla a to především kloubů, šlach a vazů tak, aby nedocházelo k dalšímu nežádoucímu poškození. Proto je maximálně důležitá jeho vysoká pevnost a lepivost.
KineMAX Tape je využíván nejen sportovci, fyzioterapeuty, chiropraktiky ale i lékaři z řady dalších oborů. Neelastický KineMAX Tape svými vlastnostmi poskytuje úlevu od bolesti, vytváří vnější podporu, a především zajišťuje stabilitu.  Je navržen tak, aby splňoval veškeré požadavky profesionálních sportovců a napomáhal k jejich maximálním výkonům.

použití:

  • vytváří vnější podporu a zajišťuje stabilitu
  • extrémní pevnost materiálu: 95% bavlna, 5% viskóza
  • speciální nános lepidla v pruzích pro extrémní adhezi
  • anti-alergenní Zink-Oxid lepidlo
  • vroubkované okraje tejpu pro jednoduché odtržení
  • dostupná v rozměru: 2,5 cm/4 cm/5 cm x 10 m (šířka x délka)

porovnávací tabulka neelastické tejpovací pásky:

STRIPS COAT FULL COAT TEAM TAPE
materiál bavlna/viskóza bavlna/viskóza bavlna/viskóza
vlastnosti materiálu extrémní pevnost vysoká pevnost vysoká pevnost
barva bílá bílá barevné
boční vroubky ano ano ano
nános lepidla v pruzích v celé šíři tejpu v celé šíři tejpu
síla adheze vysoká/extrémní vysoká vysoká