Torza - trup člověka

Prohlédnuté produkty

Klasické torzo těla s hlavou - 12 částí

203407

3B Scientific GmbH

Nový produkt

Model klasického lidského torza na podstavci zobrazuje trup lidského těla s hlavou a je rozložitelný na 12 částí. Na tomto oboupohlavním modelu jsou přesně vyznačeny všechny důležité anatomické detaily.

Více informací

skladem u výrobce - na objednávku

10 120,66 Kč

10 120,66 Kč bez DPH

Více informací

Model klasického lidského torza na podstavci zobrazuje trup lidského těla s hlavou a je rozložitelný na 12 částí. Na tomto oboupohlavním modelu jsou přesně vyznačeny všechny důležité anatomické detaily. Všechna torza jsou ručně malovaná, s kvalitním provedením všech anatomických detailů. Hlavu, srdce, plíce, žaludek, játra, žlučník, trávicí trakt a přední polovinu ledvin lze vyjmout. Klasická torza jsou kvalitní vzdělávací pomůckou lidského trupu. Různé modely jsou vhodné jak pro výuku studentů na školách, tak pro názornější vysvětlení zdravotní problematiky pacientovi. 

Oboupohlavní model lidského torza obsahuje tyto vyjímatelné části: 

  • dvoudílná hlava
  • dvoudílné srdce
  • levá a pravá plíce
  • žaludek
  • játra
  • žlučník
  • dvoudílný trávicí trakt
  • přední polovina ledvin

Součástí modelu torza je brožura s popsanými anatomickými částmi těla.

rozměr hmotnost rozložitelné
87 x 38 x 25 cm 4,6 kg 12 částí

INTELIGENTNÍ ANATOMIE 3B PŘEDSTAVUJE ZCELA NOVÝ ZPŮSOB UČENÍ A VÝUKY LIDSKÉ ANATOMIE

Společnost 3B Scientific zahájila v červenci 2019 inovativní koncept kombinace virtuálního obsahu s originálními anatomickými modely, zvaný 3B Smart Anatomy. Díky této exkluzivní aplikaci mají studenti okamžitý přístup ke vzdělávacím kurzům 3B Smart Anatomy a mohou z pohodlí domova nebo na cestách snadno studovat lidskou anatomii. Aplikace zahrnuje přednášky, virtuální anatomické modely a kvízy, které otestují a vyhodnotí dosažené znalosti.

Chcete-li tyto výhody používat, jednoduše naskenujte holografický štítek s QR kódem, který je umístěný na vašem modelu a zaregistrujte se. Registrace je bezplatná, jednoduchá a bezpečná. S každým registrovaným modelem získáváte 23 přednášek o lidské anatomii, 117 interaktivních virtuálních modelů anatomie a 39 anatomických kvízů. Zároveň získáte u každého zakoupeného modelu 3B Scientific bezplatnou prodlouženou záruku z 3 na 5 let.

Vaše objednávka bude s informací o termínu dodání telefonicky potvrzena.