ŽEBŘINY, HRAZDY, LAVIČKY

Prohlédnuté produkty

Švédská bedna - sedmidílná (konická)

Švédská bedna - sedmidílná (konická) Zobrazit větší

204320

Holz-Hoerz GmbH

Nový produkt

Švédská bedna sedmidílná je určená pro tělovýchovnou a sportovní činnost ve školách tělovýchovných jednotách k prověření fyzické zdatnosti mládeže, dospělých a k trénikovým účelům pro vrcholové sportovce.

Více informací

výroba na zakázku

9 242,98 Kč

9 242,98 Kč bez DPH

Více informací

Švédská bedna sedmidílná je určená pro tělovýchovnou a sportovní činnost ve školách tělovýchovných jednotách k prověření fyzické zdatnosti mládeže, dospělých a k trénikovým účelům pro vrcholové sportovce. Výrobek je tvaru kolmého jehlanu. Skládá se ze sedmi dílů, které do sebe zapadají a vrchního dílu, který je opatřen COLAVELEM. Výrobek se dá odebíráním jednotlivých dílů snižovat. Jednotlivé díly jsou spojeny vratovými šrouby, které jsou připevněny čtyřmi kotevními špalíky ve vnitřních rozích dílu. Pro usnadnění sestavení nebo přenášení výrobku jsou díly opatřeny otvory pro ruce, které jsou v čelech dílu.

  • Dřevěná část výrobku je nastříkána bezbarvým nitrolakem, který doporučujeme obnovovat 1x ročně a svěřit ji odborné firmě.
  • Výrobek je vhodné udržovat v suchých prostorách s minimální teplotou od 15°C.
  • Výrobek odpovídá bezpečnostní normě ČSN EN 916 (940343).

Výrobek je nutno každý rok podrobit odborné technické prohlídce dle Metodického pokynu MŠMT č. j.  24 199/2007-50 ze dne 13.12.2007, Věstník MŠMT ČR - sešit 1/2008.

výška délka šířka počet dílů materiál povrchová úprava
110 cm 125 cm 76-50 cm 7 dřevo bezbarvý lak

Švédská bedna je vyrobená v České republice a doba výroby je cca 14 dní.
U tohoto druhu zboží budete informováni o ceně přepravy (jedná se o nadměrnou velikost zásilky).