Ženské pohlavní orgány

Prohlédnuté produkty

Model ženské pánve - 2 části

203659

3B Scientific GmbH

Nový produkt

Tento anatomický model ženské pánve znázorňuje podélný řez celou pánví. Model anatomie ženské pánve je rozložitelný na dvě části a ukazuje polovinu ženských pohlavních orgánů s močovým měchýřem a odnímatelným konečníkem.

Více informací

skladem u výrobce - na objednávku

4 620,66 Kč

4 620,66 Kč bez DPH

Více informací

Tento anatomický model ženské pánve znázorňuje podélný řez celou pánví. Model anatomie ženské pánve je rozložitelný na dvě části a ukazuje polovinu ženských pohlavních orgánů s močovým měchýřem a odnímatelným konečníkem. Na vysoce kvalitním modelu ženské pánve můžete podrobně studovat všechny důležité orgány umístěné uvnitř pánve. Model ženské pánve je dodáván na nástěnném podstavci s možností namontování na stěnu v ordinacích a učebnách anatomie nebo jeho položení na stůl lékaře.

rozměr hmotnost rozložitelné
41 x 31 x 20 cm 1,93 kg 2 části

INTELIGENTNÍ ANATOMIE 3B PŘEDSTAVUJE ZCELA NOVÝ ZPŮSOB UČENÍ A VÝUKY LIDSKÉ ANATOMIE

Společnost 3B Scientific zahájila v červenci 2019 inovativní koncept kombinace virtuálního obsahu s originálními anatomickými modely, zvaný 3B Smart Anatomy. Díky této exkluzivní aplikaci mají studenti okamžitý přístup ke vzdělávacím kurzům 3B Smart Anatomy a mohou z pohodlí domova nebo na cestách snadno studovat lidskou anatomii. Aplikace zahrnuje přednášky, virtuální anatomické modely a kvízy, které otestují a vyhodnotí dosažené znalosti.

Chcete-li tyto výhody používat, jednoduše naskenujte holografický štítek s QR kódem, který je umístěný na vašem modelu a zaregistrujte se. Registrace je bezplatná, jednoduchá a bezpečná. 

Vaše objednávka bude s informací o termínu dodání telefonicky potvrzena.

Příslušenství