Záchranářské figuríny

Záchranářské figuríny Počet produktů: 18

Záchranářské figuríny

Praktické školení pro pohotovostní a záchranné pracovníky zahrnuje záchranné techniky založené na scénáři pro záchranu při požáru, zemětřesení a povodni. Záchranné figuríny různé velikosti a hmotnosti se používají k vytváření velmi realistických scénářů při výcviku. Nouzová záchranná služba může být nezbytná z různých důvodů události (v důsledku...

Praktické školení pro pohotovostní a záchranné pracovníky zahrnuje záchranné techniky založené na scénáři pro záchranu při požáru, zemětřesení a povodni. Záchranné figuríny různé velikosti a hmotnosti se používají k vytváření velmi realistických scénářů při výcviku. Nouzová záchranná služba může být nezbytná z různých důvodů události (v důsledku přírodních katastrof a nehod způsobených člověkem). Záchranářský výcvik připravuje profesionální pohotovostní a záchranný personál i komunitní pohotovostní týmy. Figuríny pro záchranný výcvik se používají, když je simulovaný scénář pro člověka dobrovolníka příliš nebezpečný nebo nepohodlný. Mohou být usazeny v havarovaném autě, umístěny v kouřem naplněné místnosti nebo na jiném těžko přístupném místě, aby bylo možné trénovat odsun oběti (například z důlních jeskyní).
V nabídce najdete také širokou škálu simulačních souprav ran pro výcvik v případě nouze a záchranu s lidskými dobrovolníky. Díky tomu, že dobrovolník vypadá zraněný, je výcvik záchranářů velmi realistický a lze ihned procvičit nouzovou první pomoc a péči o rány.

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 18 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 18 položek