ANATOMICKÉ MODELY

ANATOMICKÉ MODELY Počet produktů: 1089

ANATOMICKÉ MODELY

Lidská anatomie je stále plná tajemství a je potřeba se s ní do detailu seznámit a poznat tak, jak naše tělo funguje. Právě pro toto hlubší zkoumání lidského těla jsou ideální volbou anatomické modely a anatomické pomůcky, které svým realistickým provedením věrně kopírují originál. V naší nabídce najdete jak pomůcky pro výukovou anatomii či pomů...

Lidská anatomie je stále plná tajemství a je potřeba se s ní do detailu seznámit a poznat tak, jak naše tělo funguje. Právě pro toto hlubší zkoumání lidského těla jsou ideální volbou anatomické modely a anatomické pomůcky, které svým realistickým provedením věrně kopírují originál. V naší nabídce najdete jak pomůcky pro výukovou anatomii či pomůcky pro výuku biologie, jako jsou modely lidského trupu, modely kostí či anatomické modely orgánů, ale i ošetřovatelské figuríny pro nácvik první pomoci. Kromě modelů jednotlivých částí lidského těla si v našem e-shopu můžete vybrat i z bohaté nabídky anatomických plakátů.

Zobrazit

Podkategorie

 • KOSTI - skelet člověka

  Modely kostí od společnosti 3B Scientific jsou produkty, které jsou správnou volbou pro školy se zdravotním zaměřením, zdravotní univerzity a pracovníky ve zdravotnickém oboru po celém světě. Anatomická přesnost, německá kvalita výroby a důraz na detail jsou to, co dělá modely 3B světovou jedničkou. V této sekci najdete velký výběr kostí, celé kostry, lebky, páteře, obratle, klouby a pánve v různém provedení. Všechny anatomické modely lidských kostí jsou prvotřídními odlitky podle skutečných vzorů. Jsou ručně vyrobeny z trvanlivé, nerozbitné umělé hmoty a přesně znázorňují anatomické detaily, jako jsou fisury, otvory a výběžky.

 • HLAVA - smyslové orgány

  Modely smyslových orgánů mohou posloužit studentům jako výukové pomůcky ve školách nebo ve zdravotnických zařízeních pro vzdělávání pacientů. V naší široké nabídce najdete vysoce kvalitní anatomické modely smyslových orgánů, které jsou vyrobeny z odolných materiálů a mají dlouhou životnost. Všechny anatomické modely jsou vyrobeny s velkou přesností zaměřenou na detail tak, aby co nejpřesněji znázorňovaly lidskou anatomii hlavy, mozku, sluchu, zraku a zubů.

 • TORZA - vnitřní orgány

  V této kategorii můžete vybírat z jednotlivých modelů vnitřních orgánů jako je srdce, plíce, žaludek, ledviny, hrtan.... Všechny modely jsou navržené a vyrobené s velkou řemeslnou dovedností. Tyto prvotřídní modely jsou vyráběny ručně z nerozbitné umělé hmoty s dlouhou životností. Modely vnitřních orgánů jsou provedeny v realistickém tvaru a různé velikosti. Jako výuková pomůcka nabízí všechny modely vnitřních orgánů velké množství přesných detailů a struktur k názornému studiu medicíny.

 • POHLAVÍ - reprodukční...

  Zařazené modely v této kategorii jsou vhodné zvláště pro studium ženských a mužských pohlavních orgánů, porodu a jednotlivých vývojových stádií těhotenství. S anatomicky přesným simulátorem porodu předvedete vašim studentům nácvik přirozeného vaginálního porodu, stejně jako porodnické procedury při závěrečné prezentaci plodu. Tyto vysoce kvalitní a velmi realistické modely jsou vhodné především jako vzdělávací pomůcka pro budoucí gynekology, porodní asistentky a zdravotní sestry k převedení teoretických poznatků do praxe.

 • LÉKAŘSKÉ SIMULÁTORY

  Lékařské simulátory ošetřovatelských dovedností jsou účinným nástrojem v lékařském vzdělávání. Pomáhají školit studenty, lékaře, zdravotnický personál, zdravotní sestry, záchranné týmy a porodní asistentky při rozvíjení potřebných dovedností a technik před prací s pacientem. Lékařská simulace se používá ve všech aspektech lékařského vzdělávání, například chirurgický a laparoskopický výcvik, anesteziologický výcvik, porodnická a gynekologická cvičení, školení v oblasti klinických dovedností, první pomoc, základní a pokročilá podpora života, ošetřovatelské dovednosti, školení a diagnostická péče o pacienta.

 • NÁHRADNÍ DÍLY K...

  Náhradní díly k modelům jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Díky náhradní části k danému modelu se nemusíte obávat případného poškození a nemožnosti plného využití simulátoru. Investicí do originálního náhradního dílu, prodloužíte životnost vašeho simulátoru.

 • SVALY A VAZY

  Svalové modely od 3B Scientific vám pomohou pochopit anatomii lidského svalstva. Svalová tkáň je jednou z hlavních tkání lidského těla. Má schopnost kontrakce a je zdrojem pohybu a síly. Funkcí svalové tkáně je vytváření pohybu organizmu, jeho vnitřních orgánů a vyvíjení tlaku a napětí. Základní stavební a funkční jednotkou v lidském těle je svalové vlákno. Prozkoumejte toto svalové vlákno pomocí trojrozměrných mikroanatomických modelů.

 • NERVY A CÉVY

  Nervový systém neustále monitoruje stav (změny) vnějšího i vnitřního prostředí organismu pomocí receptorů, zpracovává tyto informace a po vyhodnocení vydává pokyny, které realizují výkonné orgány jakožto efektory. Díky našim modelům s detailním barevným provedením je možné podrobně studovat fyziologii nervového a svalového spojení v lidském těle.

 • MIKRO ANATOMIE

  Firma 3B Scientific® nabízí celou řadu mikroanatomických modelů, z nichž každý představuje jinou část těla. Neexistuje lepší způsob, jak se naučit o anatomických strukturách lidského těla, než s trojrozměrným pohledem. Zkoumejte rektální systém, jaterní systém, zažívací systém včetně jazyka a dalších částí lidského těla jedinečným a praktickým způsobem. Pomocí mikroanatomie snadno vysvětlíte strukturu kosti, ukážete fotoreceptory oka nebo prozkoumáte fyziologii svalového vlákna. Modely mikroanatomie od společnosti 3B Scientific splňují všechny dané potřeby ve své třídě.

 • AKUPUNKTURA

  Akupunktura je léčebná metoda vycházející z tradiční čínské medicíny, během které se do tzv. akupunkturních bodů pacienta nabodávají slabé jehličky. Akupunktura se snaží předcházet nerovnováze v toku hypotetické energie a odstraňovat ji. Akupunktura vznikla před několika tisíci lety již v době kamenné. Neexistuje lepší způsob učení jak simulovat vpich akupunkturní jehly, než s našimi realistickými modely od 3B Scientific.

 • ANATOMICKÉ PLAKÁTY

  Anatomická schémata představovaná na následujících stránkách jsou zcela jedinečná, jak šíří zpracovaných témat, tak mírou podrobností poskytovaných lékařských informací. Jejich formát, vynikající barevná reprodukce, odolnost proti poničení a přesný vědecký obsah z nich činí nezbytnou pomůcku ke studiu, odbornému výcviku, výchově pacientů i výraznou dekoraci zdi s lékařskou tématikou. Plakáty jsou neustále aktualizovány, jak v rozsahu témat, tak v množství medicínských informací, které obsahují.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 1089 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 1089 položek