FITNESS

FITNESS Počet produktů: 221

FITNESS

Fitness a veškeré sportovní aktivity mají za cíl zlepšit celkovou zdatnost, tělesnou kondici a správné držení těla. Při fitness se rozvíjí především síla a upevňuje zdraví. Při cvičení se používají cvičební pomůcky, jako např. posilovací trenažéry, činky, podložky na cvičení, vibrační pružné tyče, posilovací gumové pásy nebo gymnastické balóny. ...

Fitness a veškeré sportovní aktivity mají za cíl zlepšit celkovou zdatnost, tělesnou kondici a správné držení těla. Při fitness se rozvíjí především síla a upevňuje zdraví. Při cvičení se používají cvičební pomůcky, jako např. posilovací trenažéry, činky, podložky na cvičení, vibrační pružné tyče, posilovací gumové pásy nebo gymnastické balóny. Po cvičení přijdou vhod různé pomůcky k relaxaci a strečinku.

Zobrazit

Podkategorie

 • GYMNASTICKÉ MÍČE

  Balanční míč je ideálním a dokonalým náčiním, které Vás donutí rozvíjet všechny pohybové schopnosti, zejména pohyblivost, koordinaci a rovnováhu. Již samotné sezení na míči zlepšuje správné držení těla a posiluje svaly v oblasti bederní páteře. Cvičení zvládne každý bez rozdílu věku a je určeno i těm, kteří začínají mít problémy se zády v důsledku ochabování svalstva celého těla.
  V naší široké nabídce velkých gymnastických míčů najdete Italské značkové míče GymnastikBall od firmy Ledragomma a Italské značkové míče Gymnic od firmy Ledraplastic.

 • POSILOVACÍ GUMY

  MoVeS-Band posilovací pásy jsou efektivními a ekonomickými nástroji pro různé posilovací, cvičební a rehabilitační programy. Pomohou Vám s posilováním horní či dolní části těla po operačním zákroku, v rámci zlepšování vaší kondice či jen pro dobrý pocit. Elastické odporové cvičení minimalizuje tlak na vaše klouby a snižuje tak možnost vzniku jakéhokoliv poranění. MoVeS-Band posilovací gumové pásy jsou lehké, přenosné a lze je jednoduše začlenit do jakéhokoliv programu cvičení. Můžete je používat doma, v práci i na cestách.

 • BALANČNÍ PODLOŽKY

  Balanční točny a nestabilní plochy jsou ideálním tréninkovým doplňkem k všestrannému vylepšení rovnováhy, koordinace a reakce. Napomáhají rozvíjet hrubou motoriku, psychomotoriku a správné držení těla. Balanční pomůcky jsou určeny k různým skupinovým hrám, pro didaktiku, dětskou gymnastiku, školní tělesnou výchovu a terapii. Rozdílná výška a provedení balančních pomůcek umožňuje výběr potřebné obtížnosti při cvičení.

 • PODLOŽKY NA CVIČENÍ

  Cvičební podložky Profi GymMat jsou vyrobeny z kvalitní porézní pěnové hmoty s vysokou odolností proti opotřebování. Povrch cvičebních podložek je upraven antibakteriálně a protiskluzově, s oboustranným použitím. Při rychlém tření těla po povrchu podložky se pokožka nespálí. Podložky jsou příjemné na omak a snadno se ošetřují. Různé druhy cvičebních žíněnek a podložek jsou vhodné pro využití při rehabilitaci, gymnastice, józe, posilování a při dalších sportovních aktivitách.

 • MÍČKY OVERBALL SOFFBALL

  Míčky OverBall a SoffBall lze využít při cvičeních vyrovnávacích, kondičních, manipulačních, posilovacích i relaxačních. Mimo rehabilitační praxi se objevují i ve cvičení zdravotní tělesné výchovy či jógy. Jako podkládací pomůcka má míček široké uplatnění při delším cestování autem, vlakem nebo letadlem. Míček je vyráběn ve dvojím provedení: Pod názvem OverBall s dlouhou zátkou, dodávaný v krabičce a určený pro dechová cvičení. Nebo jako SoftGym Over s krátkou zátkou, dodávaný v sáčku a určený pro balanční cvičení.

 • ČINKY, ZÁTĚŽE

  Činky jsou základní a dosud nepřekonanou pomůckou při posilovacím cvičení. Manžety se závažím jsou zase vhodným doplňkem k posilování, dají se připnout na ruce i nohy a můžete s nimi provádět různé cviky na zpevňování těla, chodit a dokonce i běhat. Zátěžové míče Medicinbaly jsou určené především ke sportovnímu cvičení, jako je basketbal, volejbal, kopaná nebo ve fyzioterapii k rehabilitaci horních končetin. Posilováním se zátěží zvyšujete efektivitu a intenzitu Vašeho cvičení.

 • YOGA, PILATES

  PowerYoga je dynamické a přesto jemné cvičení pro pružné tělo a lehký krok. Během protažení a posílení celého těla šetrně uvolníte ramena a kyčle, protáhnete hrudník, záda i nohy. Zažijete naprosté uvolnění mysli a zároveň euforický pocit během cvičení i po něm. Cvičení Pilates je zaměřené na posílení svalů celého těla, zejména hlubokých břišních a zádových svalů a svalů pánevního dna. Díky posílení těchto svalů si vytváříte svalový korzet a Vaše páteř je tak méně namáhána. Při cvičení je důraz kladen na přesnost provedení jednotlivých pohybů každého cviku.

 • VIBRAČNÍ PRUŽNÉ TYČE

  Novinkou v oblasti rehabilitačně-kondičního cvičení jsou různé speciální pružné tyče, které svým kmitavým pohybem přenáší vibrace do celého těla. Cvičením s pružnou tyčí si procvičíte hluboko uložené zádové svalstvo, břišní svalstvo a svalstvo pánevního dna. Posílením hluboko uložených svalů zamezíte chronické bolesti zad a odstraníte chybné držení těla. Určitá frekvence kmitů za minutu má za následek intenzivnější látkovou výměnu a vyšší tepovou frekvenci.

 • AQUA, PLAVÁNÍ

  Při cvičení ve vodě na celé tělo působí blahodárné účinky vodního prostředí. Voda má vliv na odlehčení kloubů, páteře a působí pozitivně na kardiovaskulární systém. Odpor vody pomáhá při tréninku hlubokého stabilizačního systému a pomáhá zlepšit držení těla. Rehabilitační účinek vody na lidský organismus po operaci spočívá v rychlejší regeneraci kloubů, rychlém nástupu ztracené svalové hmoty a v získávání koordinace a rovnováhy. Na Vaši mysl přináší cvičení ve vodě psychické uvolnění a radost z pohybu, dodává pozitivní energii a odbourává stres a napětí.

 • ŽEBŘINY, RIBSTOLE

  Ribstole (nebo také žebřiny) jsou klasickou pomůckou při cvičení a tréninku všech věkových skupin. Dřevěné ribstole pamatuje již několikátá generace jako součást vybavení tělocvičen a jsou stále oblíbenou cvičební pomůckou k protahování a posilování celého těla i v dnešní době. Dřevěné žebřiny jsou vhodné do všech interiérů, a to jak do prostor určených přímo pro cvičení (posilovny, tělocvičny, tréninkové sály), tak také do prostor určených k obývání (žebřiny jsou nedílnou součástí řady dětských pokojíčků, obývacích pokojů a podobně).

 • TRAMPOLÍNY

  Kvalitní trampolíny Trimilin jsou určeny především k profesionálnímu využití. Jsou určeny pro sportovní dynamické cvičení, tanec, vytrvalostní trénink běhu nebo k rehabilitaci kloubů nohou, kolen a kyčlí. Nabídka několika druhů trampolín Trimilin se rozlišuje v průměru, zatížení a uchycení, což má vliv na celkové pružnosti trampolíny.
  Srovnávací tabulka trampolín Trimilin:

  název průměr pružnost zatížení výška uchycení
  Trimilin Sport 102 cm 50-125 kg 24 cm 36 pružin
  Trimilin Pro 102 cm ■■ 40-180 kg 24 cm 48 pružin
  Trimilin Med 102 cm ■■■ 30-110 kg 24 cm 36 pružin
  Trimilin Junior 87 cm ■■■ 10-55 kg 20 cm lanko
  Trimilin Swing 120 cm ■■■■■ 10-90 kg 29 cm lanko
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 221 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 221 položek