POHLAVÍ - reprodukční orgány

POHLAVÍ - reprodukční orgány Počet produktů: 59

POHLAVÍ - reprodukční orgány

Zařazené modely v této kategorii jsou vhodné zvláště pro studium ženských a mužských pohlavních orgánů, porodu a jednotlivých vývojových stádií těhotenství. S anatomicky přesným simulátorem porodu předvedete vašim studentům nácvik přirozeného vaginálního porodu, stejně jako porodnické procedury při závěrečné prezentaci plodu. Tyto vysoce kvalitn...

Zařazené modely v této kategorii jsou vhodné zvláště pro studium ženských a mužských pohlavních orgánů, porodu a jednotlivých vývojových stádií těhotenství. S anatomicky přesným simulátorem porodu předvedete vašim studentům nácvik přirozeného vaginálního porodu, stejně jako porodnické procedury při závěrečné prezentaci plodu. Tyto vysoce kvalitní a velmi realistické modely jsou vhodné především jako vzdělávací pomůcka pro budoucí gynekology, porodní asistentky a zdravotní sestry k převedení teoretických poznatků do praxe.

Zobrazit

Podkategorie

 • Ženské pohlavní orgány

  Důvěra mezi lékařem a pacientem je jedním z klíčových prvků úspěšného zdravotního vztahu. To je také jeden z důvodů proč začít názorně informovat pacientky o intimních tématech v oblasti gynekologie a porodnictví. Investujte do vzdělávacích pomůcek anatomických modelů 3B a vybudujte si silný a dlouhotrvající vztah se svými pacienty. Na vysoce kvalitních modelech ženské pánve můžete podrobně studovat detailní informace o topografii kostí, šlach, cév, nervů, svalů pánevního dna a ženských pohlavních orgánů.

 • Mužské pohlavní orgány

  Součástí vnitřních mužských pohlavních orgánů jsou varlata, nadvarlata, chámovody, měchýřkovité žlázy a předstojná žláza (prostata), zvětšení prostaty je velmi časté onemocnění mužů vyššího věku. Vnější orgány tvoří šourek a pyj (penys). Na modelu varlat v životní velikosti, který nabízí autentický a extrémně přirozený pocit dokonalosti pohlavní mužské žlázy, můžete díky použitému materiálu SKINlike, který je dermatologicky testován, vyzkoušet nový a ještě více realistický způsob učení procvičování správného vyšetření varlat.

 • Porod a těhotenství

  Těhotenství (proces dozrávání a růstu lidského jedince) je období života matky od oplodnění vajíčka spermií do konce porodu. Porodem se rozumí ukončení těhotenství narozením dítěte. Během porodu se plod působením porodních sil vypudí přes porodní kanál na vnější svět. Na jednotlivých modelech je schematicky znázorněno, jak dozrává ženské vajíčko, jak dochází k ovulaci a oplodnění a jak se vajíčko vyvíjí až do stádia, kdy se zanoří do děložní stěny a začne se z něj vyvíjet embryo. Simulátor porodu zase umožňuje manipulaci uvnitř dělohy a různé tréninkové možnosti pro prenatální, intrapartní a postpartální dovednosti. Modely v této sekci jsou vhodné pro výuku budoucích pediatrů, gynekologů a porodních asistentů.

 • Ženská prsa

  Námi nabízené modely ženského prsa jsou cenným nástrojem při prokazování rozdílů mezi zdravou a nezdravou prsní tkání. Prsa jsou párový útvar na hrudníku. Na vrcholu je tmavě pigmentovaný dvorec a v jeho středu bradavka, na niž ústí mlékovody. Uvnitř se nachází mléčná žláza a tuková tkáň. Mléčná žláza je největší kožní žláza tvořící mléko, které slouží jako výživa pro novorozence. Použitím těchto modelů můžete učit své studenty o možných onemocněních prsu, nebo názorně vzdělávat své pacienty. Vysoká kvalita použitých materiálů, jakož i z lékařského hlediska správná anatomie ženského prsu dělá z modelů skvělý vzdělávací nástroj.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 59 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 59 položek