KOSTI - skelet člověka

KOSTI - skelet člověka Počet produktů: 172

KOSTI - skelet člověka

Modely kostí od společnosti 3B Scientific jsou produkty, které jsou správnou volbou pro školy se zdravotním zaměřením, zdravotní univerzity a pracovníky ve zdravotnickém oboru po celém světě. Anatomická přesnost, německá kvalita výroby a důraz na detail jsou to, co dělá modely 3B světovou jedničkou. V této sekci najdete velký výběr kostí, celé k...

Modely kostí od společnosti 3B Scientific jsou produkty, které jsou správnou volbou pro školy se zdravotním zaměřením, zdravotní univerzity a pracovníky ve zdravotnickém oboru po celém světě. Anatomická přesnost, německá kvalita výroby a důraz na detail jsou to, co dělá modely 3B světovou jedničkou. V této sekci najdete velký výběr kostí, celé kostry, lebky, páteře, obratle, klouby a pánve v různém provedení. Všechny anatomické modely lidských kostí jsou prvotřídními odlitky podle skutečných vzorů. Jsou ručně vyrobeny z trvanlivé, nerozbitné umělé hmoty a přesně znázorňují anatomické detaily, jako jsou fisury, otvory a výběžky.

Zobrazit

Podkategorie

 • Lebky

  Všechny lebky jsou prvotřídními odlitky zhotovenými podle skutečných vzorů a jsou vyrobeny ručně z nerozbitné umělé hmoty s dlouhou životností. Mají přesné znázornění anatomických detailů např. fisur, otvorů a výběžků. Lebky lze rozložit na temeno, spodinu lebeční a spodní čelist. Široká nabídka Vám umožňuje vybrat si právě ten model, který přesně odpovídá Vašim konkrétním přáním a požadavkům.

 • Kostry

  Všechny modely koster jsou prvotřídními odlitky zhotovenými podle skutečných vzorů a jsou vyrobeny ručně z trvanlivé, nerozbitné umělé hmoty s dlouhou životností. Přesně znázorňují anatomické detaily, jako jsou fisury, otvory a výběžky. Lebka se u všech modelů koster skládá ze tří částí, temena, spodiny lebeční a spodní čelisti. Modely koster mají také snímatelné ruce a nohy. Široká nabídka Vám umožňuje vybrat si právě ten model, který přesně odpovídá Vašim konkrétním přáním a požadavkům.

 • Kosti

  Všechny modely lidských kostí jsou prvotřídními odlitky zhotovenými podle skutečných vzorů a jsou vyrobeny ručně z trvanlivé, nerozbitné umělé hmoty s dlouhou životností. Přesně znázorňují anatomické detaily, jako jsou fisury, otvory a výběžky. Přesná replika modelů jednotlivých kostí je vhodná pro podrobné studium anatomie a fyziologie lidského těla.

 • Páteře

  Společnost 3B Scientific je specialita na páteřní anatomii. V široké nabídce modelů najdete různé druhy a velikosti lidských páteří. Od Standardního modelu páteře k didaktickému modelu páteře, model páteře s pánví a hlavičkami stehenních kostí, až po model páteře se svaly. Na modelu zvedání břemene můžete názorně představit svým žákům demonstraci účinků správné a nesprávné zdvihací techniky působící na lidskou páteř.

 • Obratle

  Jednotlivé repliky páteřních obratlů jsou vyrobené s velkou přesností, kde i ty nejjemnější anatomické struktury jsou znázorněny ve velkém detailu, mají realistický vzhled a přirozenost na dotek, což umocňuje dojem z reálné kosti. Díky tomu se dají na modelech demonstrovat vzájemné pohyby jednotlivých obratlů. Tyto modely obratlů jsou užitečné zvláště při vzdělávání studentů medicíny jako náhrada skutečných kostí, a také pro názorné vzdělávání pacientů.

 • Klouby

  Funkční modely ramenních, loketních, kyčelních a kolenních kloubů mají pružné vazy, což umožňuje předvádět reálné pohyby kloubů při výuce budoucích zdravotnických pracovníků, nebo při vysvětlování zdravotní problematiky pacientovi názorně. Ať už si vyberete životní velikost nebo poloviční velikost, tyto plně flexibilní modely kloubů umožňují provádět vnitřní a vnější rotace s dalšími důležitými pohyby lidských kloubů. Na některých modelech kloubů je zobrazeno také degenerativní onemocnění (osteoartritida, osteoporóza), zlomeniny, eroze ke kloubní artikulační chrupavce a progrese degenerativního kloubního onemocnění.

 • Pánve

  Modely lidské pánve slouží k získávání vědomostí o anatomickém uspořádání jednotlivých částí kostí, které je nutné znát pro studenty medicíny i pro specialisty, kteří se zabývají patofyziologickými jevy v oblasti bederního kloubu nebo u porodu. Anatomické modely pánve jsou ideální také pro podrobnou studii topografie kostí, šlach a svalů ženských pohlavních orgánů.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 172 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 172 položek