Gymnastické míče dvouplášťové

Prohlédnuté produkty

Ledragomma S.r.l.

Nový produkt

Velké značkové gymnastické míče Gymnastik Ball Maxafe v barvě kiwi od Italské firmy Ledragomma jsou dvouplášťové a mají větší odolnost proti opotřebení třením. V případě propíchnutí míče nedochází k rychlému úniku vzduchu, proto jsou při cvičení bezpečnější.

Více informací

skladem

283,47 Kč

283,47 Kč bez DPH

  • ø 42 cm
  • ø 53 cm
  • ø 65 cm
  • ø 75 cm

Parametry

Průměr 42 / 53 / 65 / 75 cm
Barva kiwi
Zatížení 400 kg
Materiál Maxafe - dvouplášťový

Více informací

Velké značkové gymnastické míče Gymnastik Ball Maxafe v barvě kiwi od Italské firmy Ledragomma jsou dvouplášťové a mají větší odolnost proti opotřebení třením. V případě propíchnutí míče nedochází k rychlému úniku vzduchu, proto jsou při cvičení bezpečnější. K velmi dobrým vlastnostem těchto míčů patří jejich dynamické chování, vynikající flexibilita a elastičnost, stabilní forma držení a protiskluzová úprava hrubšího povrchu. Strojová zkušební zátěž u míče Gymnastik Ball Maxafe je výrobcem uváděná do 400 kg. K opravě míčů Maxafe lze použít speciálně vyvinuté lepidlo.

Při výběru správné velikosti velkého míče dbejte na to, aby hýždě byly o trochu výše než kolena. Správná velikost velkého míče se určuje podle výšky postavy, nebo délky paže, měřeno od ramenního kloubu ke konečkům prstů.

Uvedená tabulka výběru míče je pouze orientační.

výška postavy délka paže průměr míče
do 140 cm 45 - 55 cm ø 42 cm
do 150 cm 56 - 65 cm ø 53 cm
do 175 cm 66 - 80 cm ø 65 cm
nad 175 cm 81 - 90 cm ø 75 cm
U tohoto produktu je možnost reklamního potisku přímo od výrobce.
Bližší informace o počtu kusů a způsobu provedení získáte na základě písemné poptávky. 

Příslušenství