Hlava

Prohlédnuté produkty

Model hlavy svalstva s cévami

204839

3B Scientific GmbH

Nový produkt

Tento dokonalý model hlavy svalstva s cévami umožňuje přímou ukázku úponů svalů mimických, svalů žvýkacích a svalů krku.

Více informací

skladem u výrobce - na objednávku

7 782,64 Kč

7 782,64 Kč bez DPH

Více informací

Tento dokonalý model hlavy svalstva s cévami umožňuje přímou ukázku úponů svalů mimických, svalů žvýkacích a svalů krku. Mimo kostí a svalstva jsou na modelu hlavy patrné tyto anatomické útvary:

  • příušní žlázy
  • Submandibulární žláza (pravá polovina)
  • hluboké svalstvo (levá polovina)
  • částečně odkrytá spodní čelist
  • zobrazení cév

Model hlavy je vyrobený z kvalitního materiálu v realistickém provedení a je upevněn na stabilním podstavci. Model je vynikající pomůckou studentům při získávání znalostí anatomie svalové soustavy hlavy člověka.
 

rozměr hmotnost
24 x 18 x 24 cm 0,9 kg

INTELIGENTNÍ ANATOMIE 3B PŘEDSTAVUJE ZCELA NOVÝ ZPŮSOB UČENÍ A VÝUKY LIDSKÉ ANATOMIE

Společnost 3B Scientific zahájila v červenci 2019 inovativní koncept kombinace virtuálního obsahu s originálními anatomickými modely, zvaný 3B Smart Anatomy. Díky této exkluzivní aplikaci mají studenti okamžitý přístup ke vzdělávacím kurzům 3B Smart Anatomy a mohou z pohodlí domova nebo na cestách snadno studovat lidskou anatomii. Aplikace zahrnuje přednášky, virtuální anatomické modely a kvízy, které otestují a vyhodnotí dosažené znalosti.

Chcete-li tyto výhody používat, jednoduše naskenujte holografický štítek s QR kódem, který je umístěný na vašem modelu a zaregistrujte se. Registrace je bezplatná, jednoduchá a bezpečná. 

Vaše objednávka bude s informací o termínu dodání telefonicky potvrzena.

Příslušenství