MoVeS-Band

Prohlédnuté produkty

MVS In Motion

Nový produkt

Posilovací gumové pásy MoVeS-Band s ochranou Snap-Stop se vyrábí v různých sílách odporu a jsou od sebe navzájem barevně odlišeny. MoVeS-Band pásy se používají hlavně v rehabilitačních centrech, klinikách, školních tělocvičnách, fitness centrech, při aerobiku i při domácím cvičení.

Více informací

skladem u výrobce - na objednávku

1 472,73 Kč

1 472,73 Kč bez DPH

Více informací

Jedná se o čistě přírodní produkt obsahující latex. Pásy MoVeS-Band jsou minimálně pudrované (méně než 2 mg/dm²), takže jsou prakticky bez pudru. Navíc unikátní technologie Snap-Stop použitá ve výrobním procesu činí tento výrobek extrémně odolným proti roztržení.
MoVeS-Band pásy umožňují jednoduchým způsobem izometricky nebo izotonicky posilovat oslabené svaly, uvolňovat kontraktury opačně posilujících svalů, antagonistů. MoVeS-Band pásy se používají hlavně v rehabilitačních centrech, klinikách, školních tělocvičnách, fitness centrech, při aerobiku i při domácím cvičení.
Délka MoVeS-Band pásů v krabicovém balení:

    • 45,5 m - 1 béžová / extra slabá
    • 45,5 m - 2 žlutá / slabá
    • 45,5 m - 3 červená / středně silná
    • 45,5 m - 4 zelená / silná
    • 45,5 m - 5 modrá / extra silná
    • 45,5 m - 6 černá / spec. silná
    • 22,5 m - 7 stříbrná / super silná
    • 22,5 m - 8 zlatá / max. silná

Doporučená délka pásu pro cvičení paží a horní poloviny těla je 1,50 m.
Pro celkové cvičení s použitím dolních končetin je doporučená délka 2,50 m.

BAREVNÉ ROZLIŠENÍ TUHOSTI

tuhosti

Co je Snap-Stop? 
Snap-Stop neboli „Stop-Praskání“ činí cvičení s pásy velmi bezpečné.
Unikátní vlastností je zabránění prasknutí, i když je v MoVeS pásu řez, trhlinka nebo propich. Zatímco vy posilujete s odporovým cvičebním pásem, pás musí vydržet extrémně vysoké napětí. I malá trhlinka může mít při cvičení širokosáhlé následky.
MoVeS-Band pásy jsou jedinečné ve svém oboru. Díky rozsáhlému výzkumu a vývoji bylo dosaženo speciálního výrobního procesu. Tento proces má za výsledek produkt, který nebude praskat a trhat se, i když je na něm trhlinka, řez nebo propich a bude vystaven velkému namáhání (maximální protažení 300%). Toto se nevztahuje na velmi staré pásy, nebo pásy, které byly vystaveny venkovním klimatickým podmínkám, stejně jako již delší dobu používané pásy, či staré verze pásů.

Můžete vyzkoušet doma:
1. Udělejte malou dírku v kousku MoVeS-Band pásu Snap-Stop.
2. Zkuste pás napnout. 
3. Proveďte stejný test s jakýmkoli jiným konkurenčním odporovým pásem.
4. Budete překvapeni s výsledkem testu.


Příslušenství