Mužské pohlavní orgány

Prohlédnuté produkty

Model mužské pánve v poloviční velikosti

203661

3B Scientific GmbH

Nový produkt

Na tomto modelu průřezu mužských pohlavních orgánů jsou detailně zobrazeny všechny anatomické struktury, které je nutné poznat při studiu rozmnožovací soustavy lidského těla. Jedná se o realistickou repliku mužské pánve v poloviční velikosti.

Více informací

skladem u výrobce - na objednávku

1 385,95 Kč

1 385,95 Kč bez DPH

Více informací

Na tomto modelu průřezu mužských pohlavních orgánů jsou detailně zobrazeny všechny anatomické struktury, které je nutné poznat při studiu rozmnožovací soustavy lidského těla. Jedná se o realistickou repliku mužské pánve v poloviční velikosti. Anatomický model slouží nejen urologům pro názornou ukázku lokalizace močových a pohlavních orgánů jejich pacientům, ale i studentům medicíny k převedení teoretických poznatků do praxe. 
Model mužské pánve je upevněný na podstavci.

rozměr hmotnost
13,5 x 10 x 14 cm cca 0,41 kg

INTELIGENTNÍ ANATOMIE 3B PŘEDSTAVUJE ZCELA NOVÝ ZPŮSOB UČENÍ A VÝUKY LIDSKÉ ANATOMIE

Společnost 3B Scientific zahájila v červenci 2019 inovativní koncept kombinace virtuálního obsahu s originálními anatomickými modely, zvaný 3B Smart Anatomy. Díky této exkluzivní aplikaci mají studenti okamžitý přístup ke vzdělávacím kurzům 3B Smart Anatomy a mohou z pohodlí domova nebo na cestách snadno studovat lidskou anatomii. Aplikace zahrnuje přednášky, virtuální anatomické modely a kvízy, které otestují a vyhodnotí dosažené znalosti.

Chcete-li tyto výhody používat, jednoduše naskenujte holografický štítek s QR kódem, který je umístěný na vašem modelu a zaregistrujte se. Registrace je bezplatná, jednoduchá a bezpečná. 

Vaše objednávka bude s informací o termínu dodání telefonicky potvrzena.