Mužské pohlavní orgány

Prohlédnuté produkty

Model tříselné kýly

Model tříselné kýly Zobrazit větší

203662

3B Scientific GmbH

Nový produkt

Tento model mužského třísla ukazuje anatomické struktury tříselné kýly v jednotlivých vrstvách. Dvě názorné ilustrace umožňují srovnání mezi přímou a nepřímou tříselnou kýlou.

Více informací

skladem u výrobce - na objednávku

1 428,10 Kč

1 428,10 Kč bez DPH

Více informací

Tento model mužského třísla ukazuje anatomické struktury tříselné kýly v jednotlivých vrstvách. Dvě názorné ilustrace umožňují srovnání mezi přímou a nepřímou tříselnou kýlou. Anatomický model tříselné kýly je užitečná pomůcka pro lékaře, jak informovat pacienta ještě předtím, než podstoupí chirurgický zákrok. Model lidské tříselné kýly je dodáván na podstavci.

rozměr hmotnost
14 x 10 x 18 cm cca 0,41 kg

INTELIGENTNÍ ANATOMIE 3B PŘEDSTAVUJE ZCELA NOVÝ ZPŮSOB UČENÍ A VÝUKY LIDSKÉ ANATOMIE

Společnost 3B Scientific zahájila v červenci 2019 inovativní koncept kombinace virtuálního obsahu s originálními anatomickými modely, zvaný 3B Smart Anatomy. Díky této exkluzivní aplikaci mají studenti okamžitý přístup ke vzdělávacím kurzům 3B Smart Anatomy a mohou z pohodlí domova nebo na cestách snadno studovat lidskou anatomii. Aplikace zahrnuje přednášky, virtuální anatomické modely a kvízy, které otestují a vyhodnotí dosažené znalosti.

Chcete-li tyto výhody používat, jednoduše naskenujte holografický štítek s QR kódem, který je umístěný na vašem modelu a zaregistrujte se. Registrace je bezplatná, jednoduchá a bezpečná. 

Vaše objednávka bude s informací o termínu dodání telefonicky potvrzena.