TEJPOVACÍ PÁSKY

Prohlédnuté produkty

Erawan s.r.o.

Nový produkt

KineMAX Clasic Tape je revolučním řešením v oblasti sportovní medicíny, fyzioterapie a ortopedie. Tejpy se používají při podpoře sportovních výkonů, prevenci a léčbě akutních i chronických onemocněních pohybového a kloubního aparátu, zlepšení krevního a lymfatického oběhu a podpoře reparačních procesů tkání.

Více informací

skladem

172,17 Kč

172,17 Kč bez DPH

Více informací

KineMAX Kinesiologické tejpovací pásky jsou navrženy tak, aby splňovaly veškeré požadavky profesionálních sportovců a stimulovaly jejich výkony. Funkce KineMAX Tape je založena na principu povzbuzení nervové a oběhové soustavy, která pozitivně ovlivňuje muskuloskeletární a lymfatickou soustavu. Po nalepení KineMAX Tape zvyšuje proudění lymfatického a krevního oběhu, zároveň dochází ke snížení tlaku na cévy a stimuluje kožní receptory. Všechny tyto faktory pozitivně ovlivňují a urychlují proces hojení. KineMAX Tape je využíván nejen sportovci, ale fyzioterapeuty, chiropraktiky a lékaři z ostatních oborů.

Ultra tenký, pružný a pevný KineMAX Tape Classic je vyroben z vláken vyztužené 100% bavlny, která díky svým elastickým vlastnostem zaručuje zpětné smrštění tejpu zpět na svou původní délku a naopak brání roztažení tejpu do šířky. Speciální mechanický systém tejpu je nastaven na elasticitu 140-160%, která je stejná jako u lidské pokožky. Díky speciální mřížkové vazbě, jež je výsledkem dlouholetého výzkumu, je KineMAX Tape prodyšný. Tato struktura umožňuje pohodlné použití tejpu 24 hodin denně. Jedinečnou adhezi zabezpečuje speciální lékařská pryskyřice, která poskytuje přilnavost až 5 dní.

použití:

  • poskytuje úlevu od bolesti
  • vytváří vnější podporu a zajišťuje stabilitu
  • stimuluje rychlejší zotavení poraněných či bolavých svalů a kloubů
  • pomáhá bez ztráty komfortu a volnosti pohybu
  • velmi příjemný materiál z vláken 100% bavlny
  • dostupná v rozměru 5 m x 5 cm

Srovnávací tabulka kinesiologických tejpů:

Classic Corton SuperPro Rayon 4Way Stretch
materiál bavlna bavlna rayon nylon
vlastnosti materiálu vysoká pevnost vysoká pevnost extrémní pevnost extrémní pevnost
roztažitelnost do délky do délky do délky do délky i šířky
vodě odolný ne ano ano ano
doba adheze 1 - 5 dní 1 - 10 dní 1 - 10 dní 1 - 5 dní
síla adheze standardní extrémní extrémní standardní

Příslušenství