VIBRAČNÍ PRUŽNÉ TYČE

Prohlédnuté produkty

Staby vibrační pružná tyč Lite

202667

Staby

Nový produkt

Novinkou v oblasti rehabilitačně-kondičního cvičení je speciální pružná sklolaminátová tyč Staby, která svým kmitavým pohybem přenáší vibrace do celého těla.

Více informací

dočasně nedostupné

1 741,32 Kč

1 741,32 Kč bez DPH

Více informací

Cvičením s pružnou tyčí Staby si procvičíte hluboko uložené zádové svalstvo, břišní svalstvo a svalstvo pánevního dna. Posílením hluboko uložených svalů zamezíte chronické bolesti zad a odstraníte chybné držení těla. Určitá frekvence kmitů za minutu má za následek intenzivnější látkovou výměnu a vyšší tepovou frekvenci. Pravidelným cvičením získáte zdravé, štíhlé a pevné tělo. 

  • Pružná tyč Staby Flexi-Fun je nářadí s držadlem a dvěma stabilními, neměnitelnými kuličkovými koncovkami. Je určeno pro začátečníky - lehký stupeň obtížnosti.
  • Pružná tyč Staby Lite je možno volit mezi třemi páry vyměnitelných kuličkových koncovek (dodáváno se středním párem kuliček - střední stupeň obtížnosti).
  • Pružná tyč Staby Profesionál je možno volit mezi třemi páry vyměnitelných kuličkových koncovek (dodáváno s těžkým párem kuliček a dvěma stavitelnými závažími - těžký stupeň obtížnosti).

cílová skupina regulátor frekvence délka materiál
Staby Flexi-Fun lehký stupeň obtížnosti pevné kuličky 150 cm sklolaminát
Staby Lite  střední stupeň obtížnosti měnitelné kuličky 150 cm sklolaminát
Staby Profesionál těžký stupeň obtížnosti měnitelné kuličky 150 cm sklolaminát

Doplňkovým sortimentem vyměnitelných koncových kuliček u pružné tyče Staby, můžete regulovat obtížnost vašeho cvičení. Kuličky Staby lze měnit pouze u pružné tyče Staby Lite a Staby Profesionál. Výměna kuliček se provádí jednoduchým zatlačením kuličky na konec tyče.

Příslušenství