Vzduchové plochy

Prohlédnuté produkty

Trendy Sport GmbH

Nový produkt

Balanční podušky Bamusta Coxim jsou určeny pro hru, sport, terapii a rehabilitaci. Využívají se ve sportovní přípravě mužstev k proprioceptivnímu a rovnovážnému cvičení, ve fyzioterapii k odstraňování různých patologií páteře, dolních i horních končetin a při hře k celkovému zpevnění kloubů.

Více informací

skladem

386,78 Kč

386,78 Kč bez DPH

Více informací

Balanční podušky Bamusta Coxim jsou určeny pro hru, sport, terapii a rehabilitaci. Využívají se ve sportovní přípravě mužstev k proprioceptivnímu a rovnovážnému cvičení, ve fyzioterapii k odstraňování různých patologií páteře, dolních i horních končetin a při hře k celkovému zpevnění kloubů (při cvičení se mohutně zapojují svaly stabilizující páteř a klouby). Tato kulatá poduška je vhodná mimo jiné k dosažení správného (fyziologického) držení těla při sezení. Její využití je stejné jako u sedacího klínu. Je prevencí proti bolesti zad a napomáhá správnému držení těla. 

Podušky Bamusta Coxim jsou vyrobené s hladkým povrchem a jsou oboustranně použitelné. Jednoduchým nafouknutím nebo vyfouknutím jehlovou pumpičkou můžete regulovat obtížnost cvičení a sezení na balanční podušce.
Pumpička je součástí balení.

průměr výška váha max. zátěž provedení
ø 36 cm 6,7 cm 0,65 kg 150 kg hladká

Příslušenství