Vzduchové plochy

Prohlédnuté produkty

Trendy Sport GmbH

Nový produkt

Balanční podušky Bamusta Coxim jsou určeny pro hru, sport, terapii a rehabilitaci. Využívají se ve sportovní přípravě mužstev k proprioceptivnímu a rovnovážnému cvičení, ve fyzioterapii k odstraňování různých patologií páteře, dolních i horních končetin a při hře k celkovému zpevnění kloubů.

Více informací

skladem

413,22 Kč

413,22 Kč bez DPH

Parametry

Průměr 36 cm
Výška 6,7 cm
Zatížení 150 kg
Hmotnost 0,65 kg
Materiál guma
Provedení hladká

Více informací

Balanční podušky Bamusta Coxim jsou určeny pro hru, sport, terapii a rehabilitaci. Využívají se ve sportovní přípravě mužstev k proprioceptivnímu a rovnovážnému cvičení, ve fyzioterapii k odstraňování různých patologií páteře, dolních i horních končetin a při hře k celkovému zpevnění kloubů (při cvičení se mohutně zapojují svaly stabilizující páteř a klouby). Tato kulatá poduška je vhodná mimo jiné k dosažení správného (fyziologického) držení těla při sezení. Její využití je stejné jako u sedacího klínu. Je prevencí proti bolesti zad a napomáhá správnému držení těla. 

Podušky Bamusta Coxim jsou vyrobené s hladkým povrchem a jsou oboustranně použitelné. Jednoduchým nafouknutím nebo vyfouknutím jehlovou pumpičkou můžete regulovat obtížnost cvičení a sezení na balanční podušce.

Pumpička je součástí balení.

Příslušenství